News

Wielki Konkurs PS3 - to już ostatnia szansa na zgarnięcie Citroëna DS3 i wielu innych cennych nagród!

Małgorzata Trzyna, 28.04.2014 13:25 0

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem Wielkiego Konkursu PS3. Jeśli jeszcze nie wzięliście w nim udziału, nie zwlekajcie ani chwili! Ostatni samochód, telefon i konsola PS Vita czekają na swych właścicieli!

To już ostatnia okazja, by wziąć udział w Wielkim Konkursie PS3 i dać sobie szansę na zdobycie samochodu Citroën DS3, telefonu Sony Xperia Z1 Compact, konsoli PlayStation Vita lub subskrypcji PlayStation Plus na cały rok.

Aby przesłać swe zgłoszenie, należy zamówić PlayStation 3 500 GB (np. w Sklepie Gram.pl), zarejestrować się na stronie konkursowej oraz przesłać zdjęcie wraz z kreatywnym opisem. Potem nie zostaje nic innego, jak trzymać kciuki i czekać na wyniki – a nuż to właśnie do was trafią nagrody?

Przypominamy, że dziś jest 28 kwietnia, czyli ostatni dzień wysyłania zgłoszeń! Ostatnia dziesiątka zwycięzców zostanie wyłoniona 30 kwietnia.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.