SEGA zapowiada samodzielny multiplayer do Company of Heroes 2, The Western Front Armies

Patryk Purczyński
2014/03/29 13:43

Company of Heroes 2 oprócz kampanii ma co prawda tryb multiplayer (trudno, żeby go nie było), ale SEGA postanowiła wydać nowy tryb wieloosobowy jako samodzielny twór.

SEGA zapowiada samodzielny multiplayer do Company of Heroes 2, The Western Front Armies

The Western Front Armies to najnowsza propozycja Segi i Relic Entertainment dla fanów sieciowych potyczek w Company of Heroes 2. Samodzielny tryb multiplayer zabierze graczy na zachodni front, gdzie ścierać się będą US Army i niemieckie Oberkommando West. Każda z armii dysponuje charakterystycznymi dla siebie opcjami taktycznymi, nową piechotą, bronią zespołową, pojazdami, umiejętnościami i ulepszeniami.

The Western Front Armies zapewni także nowy system rozwoju i pozwoli graczom - według zapewnień wydawcy - jeszcze głębiej zanurzyć się w aspekty taktyczne i strategiczne. - Wiemy, jak wiele osób uwielbia umiejscowienie pierwszej części i odpowiedzieliśmy na ich prośby przywrócenia zachodniego frontu - mówi Greg Wilson, producent wykonawczy z Relic Entertainment.

- Poprzez zaoferowanie zawartości skupionej na froncie zachodnim, dajemy graczom zupełnie nowe opcje taktyczne, które w znaczący sposób rozszerzają doznania z trybu wieloosobowego. Jednocześnie gracze nigdy nie mieli prostszej drogi, by dołączyć do naszej sieciowej społeczności - dodaje.

GramTV przedstawia:

Samodzielny multiplayer ukaże się w czerwcu w cenie 20 dolarów. Jeżeli interesuje Was tylko jedna z armii, będziecie mogli nabyć tylko ją za 13 dolarów. Poniżej prezentujemy pierwsze screeny z The Western Front Armies.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
22/04/2014 18:15

witam tak po prawdzie to kiepskim pomysłem jest cały ten samodzielny dodatek frontu zachodniego a juz na pewno nie za 20$ ogólnie w jedynce i jej dodatkach juz wyczerpano temat,teraz to bardziej bym sie spodziewał ze bedzie dodatek z japońcami, chińczykami,francuzami brytolami kowbojami i tymi kto tam jeszcze walczył na frontach 2wojny światowej o polakach nie wspominajac ale sam front zachodni z amerykanami i germanami to juz przerabiane było nawet brytyjczycy sie juz znudzili graczom z czesci pierwszej,no ale skoro company of heroes 2 kariery masakrycznej nie zrobił to trzeba sie łapac tego co juz ma sie gotowe i poprawic tylko gre która juz jest czyli czesc pierwsza,pozdrawiam graczy i może sie doczekamy jakiegos kontkretnego dodatku z udziałem japonii,hin i stanów bo ta wojna była swiatowa nie tylko europejska i ruska.pozdro.

Usunięty
Usunięty
31/03/2014 16:10

To też można potraktować jako f2p. Mając podstawkę możesz grać przeciwko armiom z dodatku. Chcesz zagrac nimi - zapłać za jedną lub obie.

Usunięty
Usunięty
29/03/2014 23:20

> Wróciliby do pomysłu z Company of Heroes Online. To była dobra gra, ludzie grali, ja> grałem i było słodko, ale twórcy powiedzieli nie i tyle tego było. A teraz co? 20 baksów> za powtórkę z rozrywki? Hmm, nie.Nie "twórcy powiedzieli nie" tylko THQ, bo nie mieli pojęcia o "f2p" i liczyli na większe zyski niż te jakie dostali.Wolę zapłacić 20$, niż gdyby miało wyjść takie CoH online gdzie prędzej czy później musiałbyś zapłacić 200$ żeby móc grać wszystkim wszędzie.
Trwa Wczytywanie