Informacje

Nie szukajcie nowej jakości w The Amazing Spider-Man 2 na PlayStation 4

3 Piotr Bajda

Beenox pokazało nagranie z The Amazing Spider-Man 2 w wersji na PlayStation 4 i niespodzianki nie ma: międzygeneracyjny rozkrok nie przyniesie większych różnić pomiędzy wersjami.

Nie szukajcie nowej jakości w The Amazing Spider-Man 2 na PlayStation 4 - obrazek 1

Jasne, na PlayStation 4 i Xboksie One będzie trochę urokliwiej, ale to czysta kosmetyka. Możecie przekonać się o tym na własne oczy - w tym miejscu Patryk prezentował wersję na Xboksa 360, a poniżej Spidey hula na nowej zabawce Sony.

Do miana gry ładnej nowa przygoda Spider-Mana aspiruje dopiero w scenie zwiedzania pomieszczeń w cywilnych ciuchach Peter Parkera. Beenox obiecuje przy okazji, że codzienność w skórze fajtłapowatego Petera to ważna część gry, a wśród jego zadań nie zabraknie tak zapierających dech w piersiach, jak sprawdzanie co słychać u cioci May. Nie brzmi porywająco, ale jeśli zostanie zachowany umiar, zabawa człowiekiem pod maską może okazać się miłym przerywnikiem.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Jarsston

"a wśród jego zadań nie zabraknie tak zapierających dech w piersiach, jak sprawdzanie co słychać u cioci May." Hehe może w misji pobocznej niech w końcu kupi jej te jajka, które obiecywał w filmie ;p

Odpowiedz
xPuchacz

> "a wśród jego zadań nie zabraknie tak zapierających dech w piersiach, jak sprawdzanie
> co słychać u cioci May." Hehe może w misji pobocznej niech w końcu kupi jej te jajka,
> które obiecywał w filmie ;p
Przecież kupił :P

Odpowiedz
Jarsston

Heh serio? No to chyba umknął mi ten bardzo ważny wątek w filmie ;p. Choć nie zdziwiłbym się, gdyby wcisnęli teraz takie głupie osiągnięcie do gry ;).

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?