Zapraszamy do Poznania na Pyrkon 2014

Małgorzata Trzyna
2014/03/11 21:04
3
0

W dniach 21-23 marca 2014 odbędzie się coroczne święto miłośników fantastyki. W tym roku organizatorzy postanowili poszerzyć tematykę imprezy - przygotowali 18 bloków i ponad 800 godzin atrakcyjnego programu. Na uczestników czekają prelekcje, warsztaty, konkursy oraz możliwość zagrania w rozmaite gry.

Zapraszamy do Poznania na Pyrkon 2014

Program Pyrkonu został podzielony na rozmaite bloki: filmowy, anglojęzyczny, gier elektronicznych, literacki, naukowy, RPG-owy, LARP-owy, komiksowy, manga i anime, konkursowy, planszówkowy, gier karcianych, gier bitewnych, dla początkujących, dziecięcy, strojów, festiwalowy i integracyjny.

Na osoby zainteresowane blokiem gier elektronicznych czekają prelekcje poświęcone rozmaitym, ciekawym zagadnieniom: dlaczego warto zostać twórcą gier wideo i jak rozpocząć karierę w branży, o cieniach i blaskach pracy w gamedevie, projektowanie fabuły w grach, przegląd najdziwniejszych gier w historii, plusy i minusy gier free-to-play, dzień z życia profesjonalnego gracza MMORPG, Youtubowa publiczność i wiele innych.

GramTV przedstawia:

Na Pyrkonie zjawi się wielu gości – zarówno polskich, jak i zagranicznych sław. Gośćmi bloku gier elektronicznych będą: dr inż. Robert J. Tomczak, Magdalena Cielecka, Tomek "Quaz" Drabik, Artur Ganszyniec, Dominik Gotojuch, Arkadiusz "Dark Archon" Kamiński, Marcin Kosman, Maciej "Wonziu" Makuła, Marta "Denae" Matyjewicz, Paweł "MrJedi" Musiałowski, Kamil "CTSG" Popielski, Piotr Rogoża, Agata "duds" Rutkowska, Joachim Snoch, Łukasz "Ichabod" Stelmach i Piotr "Mithrandir" Żygadło.

Szczegółowe informacje o Pyrkonie 2014 znajdziecie na stronie pyrkon.pl i fanpage’u Pyrkonu na Facebooku.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
12/03/2014 06:59

mowa o Rocku i Rojo ????? ech powiem tak w 2011 byli jeszcze spoko potem Rockowi woda sodowa uderzyła do głowy według mnie i zaczął gwiazdorzyć. Obejrzyjcie jego pierwsze filmy na YT a teraźniejsze s.. filmikami na lewo i prawo 3 dziennie to minimum u niego a kiedyś jeden i to się czekało z wypiekami na twarzy... A teraz phi nikogo lepiej już obejrzeć np. Bananowego Janka lub NRGeeka ( fajne pogadajmy, odchamiamy sie i wiele innych oczywiście zagrajmy w crapa również ) dają filmiki raz na jakiś czas ale są spoko. Jeszcze Chmiel był spoko ale od października coś ucichł. A darcie r... przez ROJO może się podobać przez 1 odcinek ale nie co odcinek i te jego błędy merytoryczne nagrywam sentymentalnie przez gry ale to co że opowiadam w ogóle bez sensu ani to nie trzyma się fabuły jaka jest opowiedziana w grze i w ogóle ech np. film o ORIGINAL WAR.

Usunięty
Usunięty
11/03/2014 22:16

Mam nadzieję, że postarają się tym razem o sensowne pomieszczenia, bo rok temu, jak na jednym panelu zjawiły się ''gwiazdy'' jutuba, to pomieszczenie było opanowane przez gimbazę do tego stopnia, że nie dało się szpilki wetknąć (a jeszcze było gorąco...).

Usunięty
Usunięty
11/03/2014 22:08

Ja jadę ;)
Trwa Wczytywanie