Informacje

Serious Sam 4 z przybliżonym terminem wydania; to nie jedyny projekt Croteamu

1

Nowe przygody Poważnego Sama powstają co prawda w ukryciu przed światem zewnętrznym, ale jednak powstają. Czwarta część głównej serii nie jest jednak jedyną, której gracze mogą się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Serious Sam 4 z przybliżonym terminem wydania; to nie jedyny projekt Croteamu - obrazek 1

Serious Sam 4 ma wstępnie zaplanowany termin wydania na czwarty kwartał bieżącego roku - dowiedział się serwis Seriously od Romana Ribaricia, dyrektora wykonawczego Croteamu. Od czasu ogłoszenia chęci stworzenia gry przez chorwacką ekipę minęło już ponad pół roku - od tamtej pory nie poznaliśmy niestety jakichkolwiek szczegółów na temat nowej odsłony z Poważnym Samem w roli głównej.

Tymczasem właściciele PS3 wreszcie doczekają się Serious Sam 3: BFE na swojej platformie. Croteam złożył już odpowiedni wniosek do Sony o zatwierdzenie ukończonej gry. Premiera na PSN może być zatem bliżej niż się tego spodziewamy. Na tę samą platformę w bieżącym roku trafią zresztą jeszcze dwa tytuły niezależne spod znaku Poważnego Sama: Serious Sam Revolution i Serious Sam Origins. Obie zadebiutują gdzieś między BFE a "czwórką".

Być może największą niespodzianką jest jednak fakt, że Croteam pracuje nad zupełnie nową marką, którą Roman Ribaric opisuje jako połączenie Portalu z The Witness. Gra ponoć również będzie okraszona humorem, ale zupełnie innego typu niż przedstawiciele serii Serious Sam. Nowa produkcja Croteamu powinna ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

Najnowsze
Lubisz nas?