Dodatek Lifeline do State of Decay - twórcy ujawniają szczegóły

Paweł Pochowski
2014/02/28 13:15
0
0

Wiemy już czego konkretnie spodziewać się po drugim DLC do State of Decay.

Dodatek Lifeline do State of Decay - twórcy ujawniają szczegóły

Tak jak pisaliśmy wczoraj, Undead Labs ciągle wierzy w poprzednią generację konsol i nadal ma zamiar ją wspierać. Nic więc dziwnego, że State of Decay otrzyma kolejne DLC, które wprowadzi do gry nową mapę.

W Lifeline gracze przejmą dowodzenie nad małą wojskową jednostką Greyhound One zrzuconą w okolice Danforth w celu wycofania z zagrożonego infekcją terytorium grupy naukowców prowadzących kluczowe dla sprawy badania. Ciekawostką jest to, że rozgrywka w DLC będzie prowadzona niejako w odwrotnym kierunku niż w podstawce. Na początku Twoja grupa będzie mogła liczyć na zrzuty zapasów oraz informacje dzięki łączności z centrum dowodzenia. Nie budujesz więc sobie zapasów od zera, a przeciwnie znajdujesz się w sytuacji, w której masz dostęp do kurczącego się zaplecza i musisz odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z czasem bowiem, wraz z eskalacją infekcji, stracisz zarówno dostęp do zapasów, jak i łączność z dowództwem.

GramTV przedstawia:

Sporo elementów w Lifeline dotyczyć będzie obrony bazy. W końcu w środku znajdą się cywile i to niezwykle ważni z punktu widzenia posiadanej wiedzy. Obrona ich przed atakami krwiożerczych hord będzie priorytetowa, a jako, że sterujemy wojskową jednostką - otrzymamy dostęp do kilku ciekawych rozwiązań, w tym możliwości zakładania minowych pól czy wsparcia artyleryjskiego.

Wiadomo, że dodatek zostanie przygotowany zarówno dla pecetowej, jak i Xboksowej wersji State of Decay. Nieznana jest jednak jego data premiery. Twórcy obiecują ujawniać kolejne partie informacji w ciągu najbliższych tygodni.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!