Nadchodzi StarDrive 2. Są szczegóły, data premiery i pierwsze screeny

Patryk Purczyński
2014/02/27 11:50
2
0

"Ekscytujący i ewolucyjny krok naprzód w obrębie marki StarDrive" - oto co do zaoferowania mają Iceberg Interactive i Zero Sum Games w drugiej części rozgrywanej w kosmosie strategii.

Nadchodzi StarDrive 2. Są szczegóły, data premiery i pierwsze screeny

StarDrive doczeka się kontynuacji. Druga część powstaje w studiu Zero Sum Games, a jej debiut na platformach PC, Mac i Linux wyznaczono na wrzesień tego roku. Gra będzie miała do zaoferowania odbiorcom podbój kosmosu i zarządzanie flotą w systemie turowym oraz bitwy toczone w czasie rzeczywistym.

Twórcy zapewniają obecność żyjącego wszechświata z rasami obcych i piratami, możliwość wynajęcia bohaterów, którzy będą zarządzać przejętymi światami czy dowodzić wojskiem w trakcie bitew, mnóstwo technologii oraz opcji budowy własnego statku. StarDrive 2 będzie ponadto zintegrowany ze Steam Workshop co oznacza, że w świecie gry zagości zawartość stworzona przez użytkowników.

GramTV przedstawia:

Cenę StarDrive'a 2 ustalono na 30 dolarów. Poniżej możecie podziwiać kolekcję pierwszych screenów z produkcji Zero Sum Games.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
27/02/2014 16:56

Pierwsza część była tak wielkim chłamem, że po ogłoszeniu dwójki na oficjalnym forum wybuchł shitstorm. Star Drive na zawsze zapisze się w mojej pamięci. To pierwsza gra, która potrafi wyłączyć kartę graficzną. Bo tak.

Kijkowaty
Gramowicz
27/02/2014 12:16

Pierwsza część niestety była niewykorzystanym potencjałem, więc kto wie... może nauczyli się czegoś z opinii ludzi.