Diablo III: Nawałnica światła - posłuchaj fragmentu książki

Patryk Purczyński
2014/02/27 10:12
3
0

Już za trzy tygodnie do polskich księgarń trafi książka Diablo III: Nawałnica światła. O tym, czy warto się nią zainteresować, możecie przekonać się już teraz - słuchając jej fragmentu.

Diablo III: Nawałnica światła - posłuchaj fragmentu książki

Fani Diablo i jego uniwersum z pewnością nie przejdą obojętnie obok Diablo III: Nawałnica światła, nowej książki Nate'a Kenyona, która jest tym ważniejsza dla kanonu, że wypełnia fabularną lukę między grą Diablo III a nadchodzącym dodatkiem Diablo III: Reaper of Souls. Jej debiut wyznaczono na 19 marca, czyli na tydzień przed premierą wspomnianego rozszerzenia.

Już teraz możecie się jednak przekonać, w jakim klimacie utrzymane jest dzieło Nate'a Kenyona. Wszystko dzięki kilkudziesięciominutowemu fragmentowi w formacie audio, udostępnionemu przez wydawnictwo Insignis Media. Przekład Przemysława Bielińskiego czyta Andrzej Blumenfeld.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Arcling
Gramowicz
27/02/2014 17:40

Wygląda na to, że Fabryka Słów na dobre straciła prawa do książek Blizzarda. Ostatnie co wydali, to archiwum Diablo, które podzielili na dwie części. Drugą, jeszcze niewydaną, usunęli z zapowiedzi. Ciekawe w takim razie, czy Insignis będzie wydawać pozostałe książki z Diablo, Warcrafta i Starcrafta.

Usunięty
Usunięty
27/02/2014 17:09

Insignis się chyba specjalizuje w adaptacjach gier/książkach opartych na grach. Mam już w swojej kolekcji Assassina Oliwera Bowdena, Battlefield 4 i Dziedzictwo Przodków, jako jedną z kilku powieści z uniwersum Metro 2033.

Frezko
Gramowicz
27/02/2014 12:41

Dodatku do gry nie kupie na pewno ale może się skusze na ebooka tej książki o ile będzie.
Trwa Wczytywanie