Infinite Crisis trafi do Rosji

Patryk Purczyński
2014/02/01 13:32

Warner Bros. znalazł partnera, który odpowie za dystrybucję gry MOBA Infinite Crisis na terenie Rosji. O tym, że jest to żyzny grunt pod produkcje F2P, mieliśmy okazję się już przekonać.

Infinite Crisis trafi do Rosji

Fabrika Online będzie odpowiedzialna za dostarczenie rosyjskim graczom Infinite Crisis, darmowej produkcji z gatunku MOBA powstającej w studiu Turbine. - To kolejny krok przybliżający nas do osiągnięcia wyznaczonego celu, jakim jest dostarczenie prawdziwie konkurencyjnych doświadczeń graczom z całego świata - komentuje David Haddad z Warner Bros. Interactive Entertainment.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą premiery Infinite Crisis w Rosji, a zwłaszcza możliwością współpracy z Fabrika Online. Ta firma wywarła duży wpływ na kształt lokalnego rynku gier sieciowych i udowodniła swą zdolność do aktywizacji społeczności i zapewnienia konsumentom należytego wsparcia - dodaje starszy wiceprezes ds. dystrybucji cyfrowej w amerykańskiej firmie.

GramTV przedstawia:

Fabrika Online w przeszłości odpowiadała m.in. za dystrybucję takich tytułów, jak The Settlers czy Might & Magic: Heroes Kingdoms. O tym, że gry F2P cieszą się za naszą wschodnią granicą sporym zainteresowaniem, mieli okazję przekonać się twórcy takich tytułów, jak Warface czy World of Tanks. Czy Rosjanie z równie otwartymi ramionami przyjmą Supermana, Batmana, Wonder Woman i spółkę? Czas pokaże. Premiera Infinite Crisis wstępnie zaplanowana jest na ten rok.

Komentarze
6
kamilos20
Gramowicz
13/02/2014 22:16

Witam! Jeśli ktoś ma na zbyciu kod do BETY to chętnie przygarnę!!! Plis!!

skyline20
Gramowicz
01/02/2014 22:11
Dnia 01.02.2014 o 18:38, Sark9 napisał:

Polacy też nie są lepsi a dowodów chyba nie muszę przytaczać bo każdy widzi jak się zachowują w grach sieciowych. Jak dla mnie to wszystkich Rosjan szufladkujesz ( zresztą nie tylko ty) a przecież są też i ludzie z którymi można przyjemnie grać a debile też się znajdą różnych narodowości.

Rosjanie są plagą Doty 2 i właśnie do tego się odwoływałem, do stereotypu Ruska, który odmawia komunikacji w j. angielskim na angielskich serwerach. Nie wiele obchodzą mnie Polacy, bo nie do nich odwoływał się Madoc i ja też do nich się nie odwołuję.

Sark9
Gramowicz
01/02/2014 18:38

> > Może się przerzucą z Doty.>> Jeśli tak to współczuję graczom Infinite Crisis. Przyśpieszony kurs przekleństw po rosyjsku> nie jest czymś przyjemnym :DPolacy też nie są lepsi a dowodów chyba nie muszę przytaczać bo każdy widzi jak się zachowują w grach sieciowych. Jak dla mnie to wszystkich Rosjan szufladkujesz ( zresztą nie tylko ty) a przecież są też i ludzie z którymi można przyjemnie grać a debile też się znajdą różnych narodowości.

skyline20
Gramowicz
01/02/2014 14:36
Dnia 01.02.2014 o 13:57, Madoc napisał:

Może się przerzucą z Doty.

Jeśli tak to współczuję graczom Infinite Crisis. Przyśpieszony kurs przekleństw po rosyjsku nie jest czymś przyjemnym :D

Madoc
Gramowicz
01/02/2014 13:57

Może się przerzucą z Doty.