Nowe screeny z Men of War: Assault Squad 2

Adam "Harpen" Berlik
2014/01/16 10:41
2
0

Zobaczcie kilka nowych, efektownych obrazków promujących Men of War: Assault Squad 2. Premiera tuż tuż!

Nowe screeny z Men of War: Assault Squad 2

Men of War: Assault Squad 2, podobnie jak poprzednie odsłony serii Men of War, będzie strategią czasu rzeczywistego, w której przeniesiemy się w realia II wojny światowej, by stoczyć wiele emocjonujących bitew. Akcja gry toczyć się będzie nie tylko w Europie, ale i w Afryce Północnej oraz na Pacyfiku. Poza kampanią opisywany tytuł zaoferuje także multiplayer z 65 zróżnicowanymi mapami, tryb skirmish, opcję rywalizacji i współpracy.

Co ciekawe, rozgrywka w Men of War: Assault Squad 2 docelowo będzie przedstawiona z kamery zawieszonej wysoko nad kierowanymi jednostkami, ale pojawi się opcja obserwowania potyczki w trybie trzecioosobowym (widok zza pleców jednego z żołnierzy). Premiera została zaplanowana na 20 luteog 2014 roku. Gra ukaże się wyłącznie na PC. Poniżej prezentujemy obiecane screenshoty.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
16/01/2014 13:15

Patrząc na screeny ze współczesnych strategii, dopiero teraz uświadamiam sobie, jak bardzo pierwszy CoH pod względem technologii wyprzedzał swoją epokę. Bo przecież nikt nie powie, że CoH2 albo MoW:AS2 to brzydkie gry, a przecież pod względem szczegółów tak naprawdę niewiele różnią się od prawie 8 letniego (!) tytułu.

Usunięty
Usunięty
16/01/2014 13:09

Mi wystarczy tylko multi i kontrola fajnie projektowanych pojazdów. Co to się z kolegami wyprawiało na mapach :D Nie chodzi tylko o strzelanie do siebie :D