Jeden z twórców World of Warcraft dołącza do zespołu Riot Games

Paweł Pochowski
2014/01/14 19:20
7
0

Były pracownik Blizzarda - Greg "Ghostcrawler" Street - dołączył do twórców League of Legends.

Jeden z twórców World of Warcraft dołącza do zespołu Riot Games

Przy World of Warcraft Greg pracował jako "lead systems designer". Ekipę Blizzardu opuścił w listopadzie po pięciu latach pracy, podczas których stał się jedną z bardziej popularniejszych i rozpoznawalnych postaci zespołu deweloperskiego. Nic dziwnego, jego stanowisko zapewniało mu pracę przy samych podstawach - klasach, mechanice rozgrywki, interfejsie użytkownika czy umiejętnościach.

Greg ma niezłe doświadczenie w branży - przed Blizzardem prawie dekadę spędził w Ensemble Studios, gdzie pracował przy grach z serii Age of Empires, był także głównym projektantem Age of Empires 3. W nowym miejscu pracy, Riot Games, jest od grudnia. Z całą pewnością ekipie od League of Legends przyda się tak doświadczony w branży twórca, a dla gry może to mieć naprawdę pozytywne efekty. Trzymamy kciuki za Grega, by poradził sobie w nowym miejscu z wszystkimi nowymi zadaniami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
leszeq
Gramowicz
15/01/2014 08:28

To ciekawe jak wielki ból pośladków odczuwają co poniektórzy, gdy tylko pada słowo kluczowe "Blizzard". Nawet w takim kontekście jak tu.

Usunięty
Usunięty
15/01/2014 03:20

Ehh sezon 4 to będzie nuda, już jest. Btw gratulacje dla Team ROCCAT ;)

Usunięty
Usunięty
14/01/2014 21:57

Przecież wielu pracowników Riotu pracowało w Blizzardzie, ogólnie masa osób, które są teraz w wielu firmach pracowały kiedyś w Blizzie.
Trwa Wczytywanie