Informacje

Bohemia Interactive organizuje konkurs na mody do Arma 3. Pula nagród - dwa miliony złotych

7

Jest tylko jedno zastrzeżenie - stworzona zawartość nie może nawiązywać do tematyki militarnej.

Bohemia Interactive organizuje konkurs na mody do Arma 3. Pula nagród - dwa miliony złotych - obrazek 1

Konkurs "Make ARMA not war" podzielono na cztery kategorie - dodatek, mod do singla, mod do multi oraz totalna modyfikacja. Pula nagród wynosi 500,000 euro, przy czym poszczególne z nich wahają się w kwotach od 20,000 do 50,000 euro, a przyznawane są w zależności od zajętego miejsca, choć nie dotyczy to głównej kategorii, którą jest "totalna modyfikacja". Jej zwycięzca zabierze do domu aż 200 tysięcy euro. Oprócz nagród pieniężnych przewidziano także inne upominki, łącznie w kategorii modyfikacji singla nagrodzonych zostanie 20, a w pozostałych kategoriach 10 uczestników.

Co jednak najważniejsze, Bohemia Interactive będzie bacznie przyglądać się uczestnikom konkursu i najbardziej obiecującym z nich może zaproponować kontrakt niezależnie od tego czy zdobędą którąś z nagród, czy nie. Ponadto przy konkursie współpracuje organizacja Czerwony Krzyż, która funduje nagrodę - tygodniowy pobyt na misji w zagranicznym państwie - w dodatkowej kategorii "opieka zdrowotna w niebezpieczeństwie".

Prace nad modami najlepiej zacząć już teraz, choć zgłoszenia do konkursu zaczną być przyjmowane dopiero w roku 2014 - póki co znamy końcową datę do której będzie można przysyłać pracę, jest nią 28. października 2014. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15. stycznia 2015. Za jakiś czas organizatorzy ujawnią, w jaki sposób będzie można głosować na wybrane prace i wspierać najlepsze projekty. Więcej informacji - na oficjalnej stronie konkursu.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
voltdemon

No to już nie mogę się doczekać tych modów ;)

Odpowiedz
G KingShaq32

To jest dopiero świetne podejście do graczy ;)

Odpowiedz
G Dared00

"Prosimy, błagamy, zróbcie nam drugie DayZ"

Odpowiedz
G Veniu1

Dodadzą psy z ekstra owłosieniem. Ah, skoro nie może być to tematyka militarna to pewnie będą to pudelki.

Swoją drogą, pomysł bardzo ciekawy, widać że troszczą się o swoje dzieło. Ciekawi mnie ile modów powstanie i o jakiej tematyce. Myślicie, że ktoś zrobi "mod" z dodatkami wnętrz do domu z pełnym akcesoriem omeblowania i sprzętęm AGD (włączając tostery i zapiekacze)?

Odpowiedz
G Samnitar

Sama akcja godna uwagi, choć ja nadal uważam, że Arma III jest nadal w fazie beta. Niektóre błędy powodują nerwicę natręctw.

Odpowiedz
sabaru

Ciekawa inicjatywa. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Odpowiedz
G Noxbi

Chyba mój mod przeskoczy z Unreala na Armę. :D

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?