Informacje

Battlefield 4: Drugie Uderzenie: zobacz zwiastun i filmy z rozgrywki

11 Małgorzata Trzyna

Battlefield 4: Drugie Uderzenie to dodatek zawierający odświeżone wersje map, znane już graczom z Battlefielda 3. Jak prezentują się one w grze? Możecie przekonać się, oglądając serię filmików z rozgrywki.

Battlefield 4: Drugie Uderzenie: zobacz zwiastun i filmy z rozgrywki - obrazek 1

Drugie Uderzenie zapowiedziano w czerwcu podczas E3 2013, a po raz pierwszy zostało ono zaprezentowano w Londynie 1 listopada. Z okazji zbliżającej się premiery dodatku, która została wyznaczona na 22 listopada (Xbox One) i 3 grudnia (pozostałe platformy), EA i DICE udostępnili nowy materiał wideo. Producent gry, Patrick Bach, przedstawia nowe pojazdy, broń i nowe wersje map Gulf of Oman, Operation Firestorm, Caspian Border i Operation Metro. Gracze mogą liczyć na to, że także na tych mapach pojawią się wydarzenia Levolution, które sprawią, że sytuacja wokół zmieni się diametralnie. Będzie można także grać na nich w nowe tryby, wprowadzone w Battlefieldzie 4, a także w tryb Capture the Flag, znany już z Battlefield 3: Dogrywka.

A oto fragmenty rozgrywki:

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
KRiSTi23

Jakby tego kur...de nie mogło być w normalnej wersji gry, tylko muszą w DLC to dawać. Żałosna polityka dzisiejszych gigantów. Wiadomo, że hajs musi się zgadzać, no ale są pewne granice i EA tę granice przekracza dając taką ilość DLC, które powinny być po prostu darmowymi aktualizacjami, lub być w zwykłej wersji gry, a domyślam się, że większość DLC jest najzwyczajniej w świecie, wycinana z gry i dawana jako osobny dodatek. No, ale cóż, na szczęście nie kupiłem tej gry, nie kupię, więc nie mój problem, tylko chciałem pokazać swoje stanowisko w tej sprawie, pozdrawiam.

Odpowiedz
G Barteek88

Przez takie pazerstwo wydawcow ta seria duzo na tym traci.

Odpowiedz
model500

nie rozumiem. to jest pierwsze dlc? bo ja myślałem że pierwsze to chińska nawałnica. więc kiedy się ukaże chińska nawałnica? dwa wyjdą jednocześnie?

Odpowiedz
G MAJOT15

> nie rozumiem. to jest pierwsze dlc? bo ja myślałem że pierwsze to chińska nawałnica.
> więc kiedy się ukaże chińska nawałnica? dwa wyjdą jednocześnie?

To jest pierwsze DLC ale tylko dla Xboxa One. Dla PC, PS4 itp. pierwszym DLC jest wspomniana przez ciebie China Rising. Nie wiadomo kiedy Second Assault wyjdzie na PC i wszystko inne oprócz Xboxa One ale wiadomo, że nie przed wydaniem China Rising.

Odpowiedz
rabsonek

> To jest pierwsze DLC ale tylko dla Xboxa One. Dla PC, PS4 itp. pierwszym DLC jest wspomniana
> przez ciebie China Rising. Nie wiadomo kiedy Second Assault wyjdzie na PC i wszystko
> inne oprócz Xboxa One ale wiadomo, że nie przed wydaniem China Rising.

Przecież w artykule jest napisane kiedy

Odpowiedz
model500

bardzo przepraszam, ale jest wyraźnie napisane, że 3 grudnia ukaże się na pozostałe platformy więc nadal obstaję przy swoim...że nic z tego nie rozumiem. ktoś potrafi to wytłumaczyć?

Odpowiedz
G pawbuk

> bardzo przepraszam, ale jest wyraźnie napisane, że 3 grudnia ukaże się na pozostałe platformy
> więc nadal obstaję przy swoim...że nic z tego nie rozumiem. ktoś potrafi to wytłumaczyć?
Na PC trzeciego grudnia wychodzi Chińska Nawałnica - tak jest napisane na Battlelogu :)W każdym razie raczej nie zakupię dodatku Drugie Uderzenie - nie lubiłem żadnej z tej map w BF3, więc i w BF4 najprawdopodobniej ich nie polubię :D Czekam na jakiś dodatek w stylu CQ do BF3 :)

Odpowiedz
model500

wiem co jest napisane na battlelogu, ale ja miałem na myśli powyższy artykuł, więc? znajdzie się ktoś kto wytłumaczy tą sytuację?

Odpowiedz
G saif3r

To teraz EA będzie kopiowało mapy w każdej części?

Odpowiedz
calwert

Idą na łatwiznę.Lenistwo?Brak pomysłów?

Odpowiedz
niepyt

ciekawie przerobione i ladnie

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?