W przyszłym roku ukaże się gra FIFA World Cup

Paweł Pochowski
2013/10/30 11:20
4
0

Dedykowana będzie tylko konsolom nowej generacji - PlayStation 4 oraz Xbox One.

W przyszłym roku ukaże się gra FIFA World Cup

Informację ujawnił Andrew Wilson, który wspomniał o grze podczas ostatniego spotkania inwestorów Electronic Arts. Przywołał ją także Blake Jorgensen podczas omawiania gier EA planowanych dla konsol nowej generacji. Póki co nie wiadomo jednak, czy FIFA World Cup 2014 zostanie wydane jako osobna produkcja, czy tylko jako DLC do FIFA 14 dla konsol nowej generacji. To drugie rozwiązanie zostało zastosowane przy okazji mistrzostw europy w piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie w roku 2012. Gra zresztą była słaba, o czym mogliście przekonać się w naszej recenzji.

- W ostatnich dwóch tygodniach ogłosiliśmy kilka ważnych informacji odnośnie naszych produktów planowanych na końcówkę tego oraz rok budżetowy 2015. Skupiamy się na naszych największych markach oraz świetnych, nowych produkcjach, wśród nich są m.in. The Sims 4, EA SPORTS UFC, FIFA World Cup 2014 oraz Dragon Age: Inquisition - powiedział Andrew Wilson.

GramTV przedstawia:

Mistrzostwa świata w piłce nożnej w roku 2014 odbędą się w Brazylii. Nasze polskie orzełki się na tą imprezę nie załapały. Oprócz nas ze strefy europejskiej odpadły także Czechy, Irlandia, Turcja, Austria, a także Dania czy Szkocja. Załapała się za to Bośnia i Hercegowina, a Portugalia, Grecja, Ukraina, Francja i Islandia (!) zagrają w barażach. Natomiast FIFA 14 w wersji przygotowanej z myślą o konsolach nowej generacji ukaże się w przyszłym miesiącu.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
30/10/2013 21:49

> Co prawda kupuje XOne,ale co powiedzą Ci którzy zostają przy starych konsolach? Trochę> to niesprawiedliwe według mnie....Gry dotyczące mistrzostw to często syf. Wprowadzanie nowości, które można przetestować na dużej grupie ludzi i jeszcze zarobić. Pamiętam jak kiedyś kupiłem Euro 2000 (chyba). To była porażka. Twarze gorsze niż w aktualnej wtedy Fifie. Jakby jakiś miejscowy Gepetto wyciosał je po pijaku za kolejne 0,5l. Dlatego osoby zostające przy obecnych konsolach nie mają czego żałować.

Usunięty
Usunięty
30/10/2013 17:44

Czas się w końcu przesiąść.

Usunięty
Usunięty
30/10/2013 16:27

Przecież te stare konsole w końcu muszą odejść do lamusa
Trwa Wczytywanie