News

W League of Legends powrócą ekskluzywne skórki związane ze świętami i wydarzeniami sportowymi

Małgorzata Trzyna, 14.10.2013 13:20 4

Riot Games ogłosiło, że w League of Legends w ofercie ponownie pojawią 34 skórki dla czempionów, które zostały swego czasu wycofane ze sklepu. Będą one udostępniane sukcesywnie w ciągu najbliższych miesięcy.

Już wkrótce gracze League of Legends będą mogli cieszyć się skórkami, które aktualnie podczas gier widuje się bardzo rzadko. Najpopularniejsza skórka – Bewitching Nidalee – pojawia się w Ameryce Północnej raz na 971 starć, a najmniej popularna, Toboggan Corki, tylko raz na 116 586 meczy.

W tym miesiącu pojawi się zestaw halloweenowy, w grudniu zostaną udostępnione skórki zimowe i bożonarodzeniowe, luty przyniesie ze sobą pakiet związany z olimpiadą zimową, zaś czerwiec – z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

Riot Games tłumaczy swoją decyzję tym, że wiele osób nie mogło kupić skórek z powodu choroby czy wyjazdu lub po prostu dołączyło do gry później, a ponadto wygląd czempionów to przede wszystkim sposób graczy na wyrażanie samych siebie, a ekskluzywność ma drugorzędne znaczenie. Ci, którzy kupili skórki wcześniej, otrzymają rekompensatę w postaci równowartości skórek w Riot Points, specjalny efekt wizualny podczas ładowania meczu i ikonkę.

najnowsze