Kolekcjonerskie DVD gratis dla zamawiających The Wolf Among Us przed premierą

Piotr Bajda
2013/10/04 12:59
0
0

Cały sezon nowej gry twórców The Walking Dead można zamówić już teraz. I nie dość, że wyjdzie taniej, jest też okazja do zgarnięcia naprawdę łakomego kąska dla kolekcjonerów.

Kolekcjonerskie DVD gratis dla zamawiających The Wolf Among Us przed premierą

Na pierwszy sezon The Wolf Among Us składa się pięć epizodów. Zamawiając je przed premierą na Steamie lub w oficjalnym sklepie Telltale Games zapłacimy o 10% mniej niż przy oddzielnym zakupie kolejnych odcinków - 22,49$ zamiast 24,99$. Do zdecydowania się na drugie źródło zachęca bonus - kolekcjonerskie DVD z całym sezonem gry, wysłane po premierze wszystkich epizodów. "Gratis" to lekkie nadużycie, bo trzeba opłacić koszty przesyłki z USA, ale fani dorobku studia lub komiksu, na kanwie którego powstaje TWAU raczej nie powinni się zbyt długo zastanawiać. Oferta dotyczy tylko wersji na PC i niestety nie zanosi się na podobną gratkę dla konsolowców.

Telltale ociąga się z podaniem daty premiery pierwszego odcinka The Wolf Among Us. Zapewniają jednak dalej, że zagramy w październiku, a PR-owiec studia donosi na Twitterze, że:

GramTV przedstawia:

Datę poznamy już niebawem. Oby.

The Wolf Among Us to adaptacja komiksu Fables, którego akcja kręci się wokół tajemnej społeczności baśniowych stworzeń mieszkających w Nowym Jorku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!