Nowy trailer Tales of Symphonia: Chronicles

Robert Sawicki
2013/09/30 19:36
2
0

Na wypadek, jakby dwa poprzednie Wam nie wystarczyły.

Paczka dwóch gier z PS2, Tales of Symphonia i Tales of Symphonia: Dawn of the New World z Wii, doczekała się kolejnego trailera od Namco Bandai. Japońskie głosy i angielskie napisy nie powinny nikogo dziwić, bo wersja wydana w Europie (która pojawi się u nas w okolicach 2014 roku) da nam wybór między oryginalnymi i angielskimi głosami.

GramTV przedstawia:

I patrząc na to jak gra wygląda od strony graficznej, porównując ją przy okazji do Bravely Default, chętnie widziałbym ją na Nintendo 3DS. Ale tego już raczej się nie doczekamy, chyba że Namco Bandai rozpocznie jakiś zmasowany szturm zarówno na japoński, jak i zachodni rynek, obejmujący konsole stacjonarne i handheldy. Oczywiście, tytuł dalej wygląda fajnie, szczególnie że został nieco odświeżony, ale mam dziwne wrażenie, że grindowanie byłoby znacznie wygodniejsze na mniejszym, trzymanym w rękach ekranie.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
30/09/2013 20:33

Nie za bardzo chcę być wredny, ale o ile Tales of Symphonia wyszła na PS2, to jej sequel Tales of Symphonia: Dawn of the New World wydano na Wii.I w że znacznie grindowanie byłoby znacznie wygodniejsze na mniejszym, trzymanym w rękach ekranie. pierwsze znacznie niepotrzebne.

Usunięty
Usunięty
30/09/2013 20:19

Każda gra, w której usłyszę te japońskie głosiki "sitikorikorio" odstrasza mnie na kilometr... Po MGS 5 - chociaż serię uwielbiam - spać nie mogę.