Antologia The Elder Scrolls - szczegóły polskiego wydania

Mateusz Stanisławski
2013/09/28 08:19

Cenega dodała do swojej rozpiski wydawniczej bogate wydanie The Elder Scrolls Anthology. Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale za to szczegółowo opisano zawartość zestawu.

Antologia The Elder Scrolls - szczegóły polskiego wydania

The Elder Scrolls Anthology to pięć odsłon serii w unikatowym opakowaniu w formie grubej księgi. Arena i Daggerfall będą działać w emulatorze DOS-u i nie otrzymają żadnej formy lokalizacji. W przypadku Morrowinda (wyposażonego w Tribunal, Bloodmoon i Construction Set) oraz Obliviona GOTY Deluxe (z Knights of the Nine i Shivering Isles) będzie można wybrać napisy w naszym języku. Natomiast Skyrim Legendary Edition (z dodatkami Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn) zaoferuje do wyboru także polski dubbing, przy czym jednocześnie nie zabraknie opcji włączenia angielskiej wersji językowej.

Warto dodać, że w komunikacie prasowym wystosowanym przez firmę Cenega brakuje informacji na temat cyfrowych wydań Morrowind GOTY oraz Oblivion GOTY Deluxe, które w innych krajach pojawiły się w formie bonusu. Pewne jest natomiast to, że w pakiecie zagoszczą wcześniej zapowiadane mapy – prowincji Cyrodiil, wyspy Vvardenfell, zatoki Iliac Bay, prowincji Skyrim i całego kontynentu Tamriel.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o termin wydania, Cenega podaje nie do końca precyzyjne „październik 2013” (światowa premiera zestawu odbyła się w pierwszej połowie września). Cena The Elder Scrolls Anthology najprawdopodobniej będzie oscylować wokół 230 zł. Poniżej znajdziecie oficjalną polską wizualizację wydania.

Komentarze
36
Usunięty
Usunięty
31/12/2013 12:51
Dnia 28.09.2013 o 08:27, Fang napisał:

Nie lubię Elder Scroll-ów ale wydanie jest tak piękne że zastanawiam się czy nie lubić tylko po to żeby zdobiło moją kolekcje :D

Może kiedyś by Cię skusiło i byś zagrał :)

Usunięty
Usunięty
31/12/2013 10:58

Szkoda że się Cenega wypięła i nie daje Morrowinda i Obliviona chociaż w wersji angielskiej.

Usunięty
Usunięty
29/09/2013 20:56

Polecam kupić z Amazona za 36.34 funciaka. Wysyłka do PL gratis. Idzie max 5 dni roboczych. Tak zrobiłem i nie żałuję.
Trwa Wczytywanie