Kolejna powieść w uniwersum Diablo zapowiedziana. Załata lukę między "trójką" a dodatkiem Reaper of Souls

Patryk Purczyński
2013/09/12 09:19
5
0

Diablo III: Sword of Justice Nate'a Kenyona wydaje się pozycją obowiązkową dla tych, których ostatnie wydarzenia w Sanktuarium pochłonęły bez reszty. Na premierę książki trzeba jednak zaczekać.

Kolejna powieść w uniwersum Diablo zapowiedziana. Załata lukę między

Nate Kenyon po raz kolejny uraczy fanów Blizzarda swym pisarskim kunsztem. Tym razem na tapetę weźmie okres, jaki minął między wydarzeniami przedstawionymi w Diablo III i momentem, w którym rozpoczyna się akcja dodatku Reaper of Souls. O tym, co stało się w tym czasie, napisze w książce zatytułowanej Diablo III: Storm of Light.

Głównymi bohaterami powieści będą Jacob i Shanar, czyli duet znany z serii komiksów Sword of Justice. Premierę Storm of Light wstępnie wyznaczono na przyszły rok. Wtedy też zadebiutuje dodatek do Diablo III, Reaper of Souls. O szczegółach na jego temat pisaliśmy tuż przed gamescomem.

GramTV przedstawia:

A miłośnikom literatury przypominamy, że niebawem do polskich księgarń trafi inna książka poświęcona uniwersum Diablo, Diablo Archiwum Richarda A. Knaaka.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
12/09/2013 18:25

Ta, a później będzie jak w HotS, że postacie, które w poprzedniej części były sojusznikami nagle są wobec nas wrogie ot tak bez powodu, bo Blizzard sobie założył, że każdy przeczytał powieść "tie-in".Hehe.

Usunięty
Usunięty
12/09/2013 12:22

Ja póki co wraz z Żoną ciśniemy w wersje konsolową diabełka, zabawa jest przednia.Krótki filmik z naszej ostatniej rozgrywki:[m]Oczywiście czekam na dodatek, ale chyba jego zakup to będzie wersja na konsolę. Mimo, że mam Diablo 3 także na PC dość mocno już ograne, wole wersję na konsolę, mimo, że jestem zatwardziałym PCtowcem :).

Usunięty
Usunięty
12/09/2013 12:16

> Reaper of Souls? Coś mi umknęło? Kiedy go zapowiedzieli?Obudził się śpiący królewicz :)
Trwa Wczytywanie