W GTA V będzie ponad 200 rodzajów pojazdów; nowe screeny

Mateusz Stanisławski
2013/08/23 21:07
6
0

Przyznajemy, że za sprawą gamescomowej zawieruchy mało brakowało, by naszej uwadze umknęły nowe materiały promujące GTA V. Oprócz świeżych screenów serwujemy za to również porcję kolejnych faktów na temat produkcji Rockstar Games.

W GTA V będzie ponad 200 rodzajów pojazdów; nowe screeny

Niektóre nowinki już wcześniej przewijały się w czeluściach sieci, teraz jednak mamy formalne potwierdzenie. Ot, zwierzęta. O tym, że w świecie gry znajdą się psy, rekiny, niedźwiedzie czy jelenie, już pewnie wiecie, ale słyszeliście na przykład o kojotach, żółwiach, wilkach i pumach? Take-Two podało również, że gracz będzie mógł korzystać z noża podczas nurkowania i zmieniać kolor broni przed wypadem na polowanie oraz że w świecie gry znajdzie się ponad 30 rodzajów odzieży (z takimi akcesoriami, jak zegarki, bransolety i łańcuchy).

Jak się rzekło, produkcja zaoferuje ponad 200 typów pojazdów. I tak, wśród nich znajdzie się czołg. W ramach dostosowywania wehikułów zmienimy między innymi spoilery, tłumiki i koła. Swojej bryce będzie można zrobić zdjęcia i umieścić je w galerii Social Club.

GramTV przedstawia:

Polska premiera nowej odsłony hitowej serii Rockstaru w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 odbędzie się 17 września. Gra będzie dostępna w atrakcyjnych edycjach dla kolekcjonerów. Jako że we wpisie padło wiele liczb – czy wiecie, że w GTA Online znajdziecie aż 700 misji?

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
24/08/2013 10:16

Mam nadzieję że traktorem z 2 ss też będzie się można przejechać ^_^

Joka013
Gramowicz
24/08/2013 09:02

ciekawe czy czołg też będzie można poddać tuningowi :P

Usunięty
Usunięty
24/08/2013 01:44

moje pytanie co do gram.pl zamowilem u panstwa edycje kolekcjonerska GTA czy mozna sie spodziewac jakich kolwiek znizek moje pytanie gdyz na muve.pl ta sama edycja co jest u was kosztuje 539 zl i do tego kurier za darmo czy mozna sie u panstwa spodziewac podobych znizek zadaje to pytanie gdyz jestem stalym klientem i bylbym mile zachwycony jakby o to taka znizka tez u was byla DZIEKUJE POZDRAWIAM
Trwa Wczytywanie