Mad Max ma "miliony kombinacji dostosowywania pojazdów". Są nowe screeny

Mateusz Stanisławski
2013/08/22 13:24
2
0

Rozwałka za kółkiem będzie jedną z najważniejszych składowych rozgrywki w Mad Max, więc tym bardziej cieszy fakt, że w wirtualnym garażu znajdziemy mrowie elementów, dzięki którym ulepszymy naszą brykę.

Mad Max ma

Andreas Gschwari z Avalanche Studios zdradził, że gra zaoferuje „miliony kombinacji dostosowywania pojazdów”. Mało tego, każda część do naszego wozu będzie w mniejszym lub większym stopniu wpływała na jego masę i osiągi. Ulepszenia kupimy za zdobywany po misjach złom.

Będziemy mogli zmieniać między innymi opony, nadwozia i silniki. W świecie gry znajdziemy kupców, którzy będą specjalizować się w wybranych aspektach tuningu. Jak czytamy na łamach serwisu VG247, który miał okazję rozmawiać z Gschwarim, będzie to coś w stylu „postapokaliptycznego Pimp My Ride”.

GramTV przedstawia:

Mad Max zmierza na pięć platform sprzętowych – komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Premiera gry odbędzie się najwcześniej w przyszłym roku. Poniżej znajdziecie trzy nowe screeny, które trafiły do sieci z okazji targów gamescom 2013 w Kolonii.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
22/08/2013 14:03

Czy do ulepszen wchodzi ten biały na dachu? Bo jak tak to mamy już kilkanaście kombinacji:biały, czarny, żółty, czerwonytwarz:-maska:100 masek-bez maskitautaż:1000 tatuaży....Auto:-color....Myślę że da radę uzyskać te kilka milionów :P

Usunięty
Usunięty
22/08/2013 13:59

O taaak miliony... na może miliardy by lepiej brzmiała marketingowa papka.