Informacje

Mroczna okładka nowego Thiefa wygląda tak

15 Mateusz Stanisławski

W przeciwieństwie do pozostałych deweloperów, którzy wysmażają gry na sprzęt obecnej i następnej generacji, Eidos Montreal bez wahania prezentuje okładki dedykowane także wersjom na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Mroczna okładka nowego Thiefa wygląda tak - obrazek 1

Na grafice zdobiącej pudełko z nowym Thiefem nie mogło naturalnie zabraknąć głównego bohatera gry, Garretta, który – wydaje się – właśnie wychodzi z zacienionego zaułka, by bezszelestnie ukraść jakąś cenną rzecz. Naturalnie okładka jest identyczna dla każdej wersji sprzętowej – projekty różnią się tylko charakterystyczną dla danej platformy „etykietką”.

Premiera Thiefa jest zaplanowana na przyszły rok. Konkretny termin nie jest znany, ale wiadomo, że gra na wszystkich platformach sprzętowych zadebiutuje w tym samym dniu. Przypominamy ponadto, że nowa produkcja studia Eidos Montreal jest tworzona w oparciu o silnik Unreal Engine 3.

15 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G FAN9

Świetna okładka i mam nadzieję, że także świetna gra =)

Odpowiedz
Martius0

> Świetna okładka i mam nadzieję, że także świetna gra =)
Jeśli nie będzie przeszkadzać brak skakania, smacznego!

Odpowiedz
G KrisK91

Human Revolution nie był tak dobry jak pierwszy Deus Ex - ale był grą dobrą i jak najbardziej wartą wydanych na nią pieniędzy. Oby z Thiefem będzie podobnie!

Odpowiedz
LEGION346

> Świetna okładka i mam nadzieję, że także świetna gra =)

Jeżeli nie będzie ci też przeszkadzać zbyt duża ilość walki i punkty doświadczenia (sic!) to śmiało bierz.

Odpowiedz
player2

Kij z okładką, martwię się o gre

Odpowiedz
Pomson15tk

Nie podoba mi się. Taka nudna, jednolita i jakieś dziwne to spojrzenie Garreta

Odpowiedz
G Muradin_07

Okładka całkiem całkiem, choć bym ją może trochę bardziej mroczną zrobił... Na samą grę nie czekam, ale jak się pojawi to chętnie obadam jak to tam będzie wyglądać z punktu widzenia osoby, która coś tam w pierwsze trzy części grała, ale nie zbyt dużo.

Odpowiedz
Boguslav4

Tylko wersja na PC nie ma dziwacznego, nie pasującego do reszty paska zasłaniającego część grafiki...

Odpowiedz
G SpiralArchitect

Czemu mechaniczne oko Garretta się dymi? Zresztą nieważne, przynajmniej nie ma planowanego wczesniej manicure'u uwzględniającego paznokcie malowane czarnym lakierem (brawa dla pana który się ogarnął i wywalił ten pomysł) ;p

Odpowiedz
G Stefan_Skellen

Poprzednie części jakoś specjalnie mi nie podeszły, może z tą będzie inaczej.

Odpowiedz
G Sanders-sama

Wygląda tak jakby wyciągał rękę po waszą kasę ^^ Czaicie?

Odpowiedz
QST07

> Wygląda tak jakby wyciągał rękę po waszą kasę ^^ Czaicie?
Hipnotajzing.

Odpowiedz
G Demagol

> Poprzednie części jakoś specjalnie mi nie podeszły, może z tą będzie inaczej.
To nie były poprzednie części. Ten Thief to reboot i początek zupełnie nowego cyklu. Nie wiem, dlaczego Trylogia Strażników ci się nie spodobała, ale pewnie Thief ci "podejdzie".

Odpowiedz
tygrys827

> Nie podoba mi się. Taka nudna, jednolita i jakieś dziwne to spojrzenie Garreta
właśnie dobrze że jednolita i nie jest nawalone na siłę

Odpowiedz
G Arcling

Wyciąga tak rękę, bo chce złapać content, który wycięto na przyszłe dlc.

Odpowiedz