The Wolf Among Us - nowa gra twórców The Walking Dead - na pierwszym zwiastunie

Piotr Bajda
2013/08/14 10:45
6
0

Suche fakty i statyczne obrazki z nowej przygodówki Telltale Games nastrajały optymizmem. Pierwszy materiał pokazujący The Wolf Among Us w akcji jeszcze te odczucia potęguje.

The Wolf Among Us - nowa gra twórców The Walking Dead - na pierwszym zwiastunie

Nie należy spodziewać się jednak rewolucji. The Wolf Among Us to idea The Walking Dead (przygodówka w odcinkach) w nowym uniwersum. I to jakim! Gra jest adaptacją komiksu Fables, który opowiada o baśniowych postaciach skazanych na życie w Nowym Jorku. My wcielamy się w Bigby'ego (znany również jako Big Bad Wolf), który zszedł ze złej drogi, by zostać szeryfem i bronić bajkowej (jedynie z nazwy) menażerii przed - cóż, w zasadzie przed nimi samymi. Materiał źródłowy jest przedni, a wysiłki Telltale docenia jego twórca, Bill Willingham. To nie może się nie udać.

GramTV przedstawia:

Premiera - jak zdradza końcówka nagrania - "niebawem". Cokolwiek to oznacza. Przy pierwszej zapowiedzi wspominano o lecie, więc najprawdopodobniej nie poczekamy długo.

Źródło:https://gram.pl
Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
14/08/2013 15:52

Szkoda że jest to przygodówka. Zdecydowanie nie dla mnie.

Usunięty
Usunięty
14/08/2013 12:45

Nie licz na klimat jak w Sam & Max, Fables to nie lajtowa komediowa seria więc i gra taka nie będzie. Zwłaszcza jeśli głównym bohaterem ma być Bigby.

Moooras
Gramowicz
14/08/2013 11:44

Nie za wiele wynika z tego trailera (poza tym, że Bigby ma w miarę w porządku głos). Nie zmienia to faktu, że wszystko wskazuje na to, że to będzie niezła gra. Mimo to w walce o tytuł gry roku cały czas stawiam na Watch Dogs.
Trwa Wczytywanie