Pobierz demo Europa Universalis IV już dziś

Mateusz Stanisławski
2013/08/08 16:53

Do Paradox Interactive jednak uśmiechnęli się bogowie – od dziś każdy użytkownik Steama może ściągnąć wersję demonstracyjną strategii Europa Universalis IV. Przy okazji twórcy potwierdzili, że produkcja będzie sprzężona z platformą Workshop.

Pobierz demo Europa Universalis IV już dziś

Plik instalacyjny darmowej próbki Europa Universalis IV zajmuje na dysku twardym około 530 MB i możecie go pobrać z poziomu karty gry na Steamie. Demo – „pozwalające graczom zrobić pierwsze kroki w podróży do globalnej dominacji” – jest dostępne wyłącznie w angielskiej wersji językowej i oferuje cztery nacje (Portugalia, Austria, Turcja i Republika Wenecka), którymi można dowodzić przez 28 lat w świecie gry.

Co najważniejsze, edycja pokazowa serwuje wszystkie samouczki i mechanizmy, które znajdą się w „pełniaku”, wyłączając z tego jednak opcje sieciowe oraz funkcję zapisu stanu rozgrywki. À propos pełnej wersji – producent właśnie potwierdził, że już w dniu premiery gra zrobi użytek z dóbr oferowanych przez Steam Workshop oraz umożliwi rozgrywkę cross-platformową (Windows, Mac, Linux).

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że do światowego debiutu Europa Universalis IV dojdzie 13 sierpnia. W naszym kraju produkcja niestety nie doczeka się żadnej formy lokalizacji.

Komentarze
14
Usunięty
Usunięty
09/08/2013 09:48

Obrazki budynków w prownicji sa takie same, jak w eu3, ale to w sumie szczegół. Do tego dochodzi okropnie długie wczytywanie się gry. Nie wiem czy to z tego powodu, ze to tylko demo. Na razie ukończyłem etap podstawowy, więc za duzo powiedzieć nie mogę o zmianach. Z tego co pamiętam z wczoraj, to transport wojska jest ciut inny niż w poprzedniej części. Dobrze że w ogóle udostępnili te demo, bo od niego jest zależne czy zamówię tę grę.

Usunięty
Usunięty
08/08/2013 22:26

Cóż, Żydzi w USA mieli ograniczony dostęp do większości profesji, więc został im handel niewolnikami, a później Hollywood.

Usunięty
Usunięty
08/08/2013 22:24

kopiesz sobie gróbcuchnący cebulą i podkarpaciem
Trwa Wczytywanie