Demo Europa Universalis IV jeszcze w tym tygodniu

Mateusz Stanisławski
2013/08/06 19:27
2
0

Przy założeniu, że do twórców „uśmiechną się bogowie”. Niestety, na tę chwilę nie znamy żadnych szczegółów na temat zawartości edycji pokazowej Europa Universalis IV.

Demo Europa Universalis IV jeszcze w tym tygodniu

„Demo zostanie wydane pod koniec tego tygodnia, ale pod warunkiem, że bogowie się do nas uśmiechną.” – napisał Johan Andersson z Paradox Interactive na oficjalnym forum Europa Universalis IV. Możemy się spodziewać, że próbka wyląduje na platformie Steam. Niestety nie wiadomo, jakie elementy produkcji znajdą się w edycji pokazowej. Niewykluczone, że udostępnione zostaną wszystkie najważniejsze funkcje tytułu, ale zabawa będzie ograniczona przez liczbę godzin spędzonych w świecie gry – tak jak w przypadku March of the Eagles.

Europa Universalis IV zmierza rzecz jasna wyłącznie na komputery osobiste. Zgodnie z czerwcową zapowiedzią do premiery produkcji dojdzie za równo tydzień. Niestety, gra – przynajmniej w dniu debiutu – nie będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
czaki222
Gramowicz
06/08/2013 21:09

Nawet nie wiedziałem, że demo mieli wydać O_OOj, chyba sobie ściągnę i zobaczę jak będzie najnowsze EU wyglądało.

Usunięty
Usunięty
06/08/2013 20:21

Może i lepiej że nie ma polskiej wersji. W Crusader Kings 2 po wgraniu kilku dlc pojawia się masa krzaczków psujących grę.