Informacje

Wystartowała zbiórka na polski projekt The Mims Beginning

3 Małgorzata Trzyna

Przygotujcie się na wesołe kolonizowanie kosmosu! Obejrzyjcie trailer i zobaczcie nowe screeny z The Mims Beginning, a przekonacie się, że Squatting Penguins pracuje nad świetnym projektem, który warto wesprzeć.

W The Mims Beginning wcielimy się w sympatyczne stworzonka, których statek rozbił się, a one same wylądowały na rozmaitych ciałach niebieskich. Naszym zadaniem będzie pomóc im w odbudowie pojazdu kosmicznego, ale by je zrealizować, będziemy potrzebowali energii. Energię pozyskamy z generatorów na Bio Masę, a tę z kolei zdobędziemy ze specjalnych owoców przerabianych w Ekstraktorze. Pozyskiwanie owoców może okazać się jednak dość skomplikowane – nie tylko będziemy musieli dbać, by zbierać je w odpowiednim czasie i nie pozwalać, by się marnowały, ale też chronić je przed szkodnikami. Owoce posłużą także za pożywienie dla zwierząt, które będzie można wymienić na Kosmicznym Markecie na kryształy potrzebne do dalszej rozbudowy kolonii.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie wspieram.to. Jeśli chcecie otrzymać The Mims Beginning w wersji cyfrowej, gdy gra zostanie już ukończona, wesprzyjcie Squatting Penguins kwotą przynajmniej 25 zł. Celem trzyosobowego zespołu jest zebranie przynajmniej 5200 zł - zbiórka zakończy się 6 sierpnia 2013.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Alehor

Wygląda jak dziecko Spore i Populousa D:

Odpowiedz
LubieWafle

Chętnie zagram jak wyjdzie.

Odpowiedz
SquattingPenguins

Dzięki ;) Jeśli ktoś nie może nas wesprzeć finansowo to miłe by było udostępnienie projektu znajomym ;) itp :)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?