Felieton

Wystartowała zbiórka na polski projekt The Mims Beginning

Małgorzata Trzyna, 10 lipca 2013 14:36 3

Przygotujcie się na wesołe kolonizowanie kosmosu! Obejrzyjcie trailer i zobaczcie nowe screeny z The Mims Beginning, a przekonacie się, że Squatting Penguins pracuje nad świetnym projektem, który warto wesprzeć.

W The Mims Beginning wcielimy się w sympatyczne stworzonka, których statek rozbił się, a one same wylądowały na rozmaitych ciałach niebieskich. Naszym zadaniem będzie pomóc im w odbudowie pojazdu kosmicznego, ale by je zrealizować, będziemy potrzebowali energii. Energię pozyskamy z generatorów na Bio Masę, a tę z kolei zdobędziemy ze specjalnych owoców przerabianych w Ekstraktorze. Pozyskiwanie owoców może okazać się jednak dość skomplikowane – nie tylko będziemy musieli dbać, by zbierać je w odpowiednim czasie i nie pozwalać, by się marnowały, ale też chronić je przed szkodnikami. Owoce posłużą także za pożywienie dla zwierząt, które będzie można wymienić na Kosmicznym Markecie na kryształy potrzebne do dalszej rozbudowy kolonii.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie wspieram.to. Jeśli chcecie otrzymać The Mims Beginning w wersji cyfrowej, gdy gra zostanie już ukończona, wesprzyjcie Squatting Penguins kwotą przynajmniej 25 zł. Celem trzyosobowego zespołu jest zebranie przynajmniej 5200 zł - zbiórka zakończy się 6 sierpnia 2013.

Tainted Grail: The Fall of Avalon - polska gra planszowa hitem na Kickstarterze
Cooking Simulator - polski symulator zrobi Gordona Ramsaya z każdego fajtłapy w kuchni
Historia Polski tematyką gry komputerowej? To może się udać
GRIS pchnie nas w ramiona sztuki - zapowiedź gry
najnowsze