Ninja Theory szuka rąk do pracy przy dużej grze

Piotr Bajda
2013/07/09 18:33
7
0

Po krótkiej przygodzie z grami mobilnymi twórcy DmC: Devil May Cry i Heavenly Sword biorą się kolejny raz za rogi z segmentem AAA. Czy ujarzmią go przy pomocy Unreal Engine 4?

Ninja Theory szuka rąk do pracy przy dużej grze

Ogłoszeń o rekrutacji w Ninja Theory jest kilka. Studio szuka projektanta, projektanta postaci oraz czarodzieja od spraw technicznych. Z opisów stanowisk możemy wywnioskować, że chodzi o grę z segmentu AAA ze strzelaniem, walką wręcz oraz/lub skradaniem, którą może napędzać silnik Unreal Engine 4. To ostatnie sugeruje, że Anglicy zbroją się już na nową generację. Co jest całkowicie zrozumiałe. To najwyższa pora na przeskok.

W tej generacji Ninja Theory zawdzięczamy trzy gry: Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West oraz DmC: Devil May Cry. Kontynuację środkowej możemy wykluczyć dzięki koszmarnie słabej sprzedaży. Nariko z Heavenly Sword ma większe szanse na powrót w świetle zapowiedzianego niedawno filmu z rudzielcem. NT nie jest już jednak w szczególnie bliskich relacjach z Sony. Wątpliwe, by to właśnie im powierzono prace nad ewentualnym sequelem. To zostawia nas z dwoma opcjami - drugą częścią rebootu przygód Dantego lub zupełnie nową marką. Co obstawiacie?

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
10/07/2013 19:13
Dnia 10.07.2013 o 19:04, AjKnowJu napisał:

hah, średnia? HS jest genialne, Enslaved cudeńko, DMC - akurat nie grałem, więc nie powiem jakie bylo ;p

Z tego co widziałem HS to średni klon God of War, Enslaved to średnia platformówka a DmC to średni slasher i tragiczny Devil May Cry. Niby ich gry mają dobrą grafikę a HS i Enslaved porządną fabułę, ale to zasługa profesjonalnych pisarzy które studio zatrudniło do praktycznie przepisania od nowa ich scenariusza.

AjKnowJu
Gramowicz
10/07/2013 19:04
Dnia 10.07.2013 o 07:16, Martius0 napisał:

DmC2? Jasne, przecież Capcom obwinił swoje kłopoty finansowe zachodnie studia z którym współpracował. Dziwnie, każda z ich gier była co najwyżej średnia i kiepsko się sprzedała ale ktoś dalej marnuje na nich pieniądze.

hah, średnia? HS jest genialne, Enslaved cudeńko, DMC - akurat nie grałem, więc nie powiem jakie bylo ;p

Usunięty
Usunięty
10/07/2013 07:16

DmC2? Jasne, przecież Capcom obwinił swoje kłopoty finansowe zachodnie studia z którym współpracował.Dziwnie, każda z ich gier była co najwyżej średnia i kiepsko się sprzedała ale ktoś dalej marnuje na nich pieniądze.
Trwa Wczytywanie