Stroje z edycji kolekcjonerskiej Dead or Alive 5 Ultimate skąpe jak zwykle - zobacz galerię

Patryk Purczyński
2013/07/08 12:54
7
0

Tecmo Koei upubliczniło galerię screenów, na których można przyjrzeć się strojom szykowanym z myślą o kolekcjonerskim wydaniu Dead or Alive 5 Ultimate. Golizny tradycyjnie jest w opór.

Stroje z edycji kolekcjonerskiej Dead or Alive 5 Ultimate skąpe jak zwykle - zobacz galerię

Skąpe stroje kąpielowe dominują w nowej galerii obrazków prezentujących wojowniczki z Dead or Alive 5 Ultimate. Plażowa kolekcja przygotowana została nie tyle z myślą o panującej obecnie porze roku i klimacie na opalanie się nad wodą, co specjalnie na potrzeby kolekcjonerskiej edycji bijatyki.

Galerię screenów ze standardowego wydania Dead or Alive 5 Ultimate już wcześniej prezentowaliśmy na naszych łamach - przyznacie, że różnica w ilości wirtualnego materiału, który został użyty na stroje z obu kolekcji, jest znacząca. Warto również pamiętać, że nowa propozycja Tecmo Koei będzie dostępna także w formule free-to-play.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy obiecaną galerię.

Komentarze
7
MisioKGB
Gramowicz
08/07/2013 23:48

No nie mogę się opanować, muszę to wstawić: xDJuż w 4 to przekraczało wszelkie absurdy, ale w 5 przeszli samych siebie, boję się o 6, to niektórym zastąpi świat rzeczywisty :P

Usunięty
Usunięty
08/07/2013 15:17

Są muszelki, jest główna. :)

Usunięty
Usunięty
08/07/2013 15:03

> > Ciekawe czy klawiszologia przewiduje granie jedną ręką D:>> No wydaje mi się, że nie zaimplementowanie takiej funkcji było by nie fair wobec większości> graczy lubiących też czasem walić :PPPI te dwuznaczne zdania... :D
Trwa Wczytywanie