Titanfall bez mikrotransakcji, DLC w dniu premiery i funkcji cross-platform

Patryk Purczyński
2013/06/18 13:29
6
0

Właściciele pecetów i konsol ze stajni Microsoftu prawdopodobnie nie będą mogli wspólnie grać w Titanfall. Respawn Entertainment nie chce też narażać graczy na dodatkowe koszty.

Titanfall bez mikrotransakcji, DLC w dniu premiery i funkcji cross-platform

Titanfall "najprawdopodobniej" nie będzie miał funkcji rozgrywki cross-platformowej - zdradził w jednym z wywiadów Vince Zampella, współzałożyciel studia Respawn Entertainment. - Nie wydaje mi się, by ostateczna decyzja już zapadła, ale sam chciałbym zachować segregację. W ten sposób nikt nie będzie miał przewagi, nikt nie będzie też poszkodowany - dodał.

Twórcy gry chcą również uniknąć sytuacji, w której konsumenci po zakupie Titanfalla natychmiast są narażeni na ponoszenie dodatkowych kosztów. - Nie mówimy jeszcze szczegółowo o naszych planach, ale mogę zapewnić, że nie będzie żadnego DLC w dniu premiery, mikrotransakcji ani niczego podobnego - mówił producent Drew McCoy.

GramTV przedstawia:

- Chcemy uniknąć sytuacji, w której kupicie naszą grę, włożycie ją do konsoli, a następnie już pierwszego dnia zostaniecie poproszeni o wydanie kolejnych pieniędzy na dodatkową zawartość. To, co znajduje się na dysku, należy do Was. Tak zamierzamy to zrobić - dodał.

Titanfall zmierza na pecety, Xboksa 360 i Xboksa One. Debiut gry wstępnie wyznaczono na wiosnę przyszłego roku.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
18/06/2013 17:46

Titanfall = CoD + Crysis ( skaczace ludziki)

Usunięty
Usunięty
18/06/2013 15:58

Dla mnie Titanfall to właśnie pełnoprawna kontynuacja COD-ów (pow względem gameplayu) zanim zaczęli z niego robić odgrzewane kotlety z tej gry :)

Usunięty
Usunięty
18/06/2013 14:43

> Czy to nie są ludzie CoD czasem? ;POczywiscie :) Widac to po dynamice walki ktora staraja sie utrzymac i po systemie +punktow za zabicia. Fajnie ze poszli w tym kierunku i nie zapomnieli o PCtach. Mechwarrior jak dla mnie za wolny (ale fajny niemnije) awken za szybki i ....dziwny (a tak dlugo czekalem i nawet na gamescomie 2012 gralem) ...TITAN FALL w sam raz! :)
Trwa Wczytywanie