Znamy tytuł pierwszej next-genowej gry, która pozwoli na wspólną zabawę właścicielom PC i PS4

Patryk Purczyński
2013/05/31 12:30

Znajdująca się obecnie w fazie bety pecetowa gra War Thunder trafi także na PlayStation 4. Właściciele obu platform będą mogli wspólnie przecinać powietrze latającymi machinami bojowymi.

Znamy tytuł pierwszej next-genowej gry, która pozwoli na wspólną zabawę właścicielom PC i PS4

War Thunder to dobrze znana właścicielom pecetów i miłośnikom lotnictwa sieciowa produkcja studia Gaijin Entertainment. Zespół ten postanowił przetrzeć nowy szlak i wybrać się ze swoją grą na PlayStation 4. - Nawet z naszym skromnym doświadczeniem w produkcji gier konsolowych odkryliśmy naprawdę niesamowite narzędzia, które idealnie pasują do takiego projektu, jak MMO War Thunder - zachwala dyrektor wykonawczy Anton Yudintsev.

Zdradza, że właściciele nowej konsoli Sony będą mogli liczyć m.in. na lepsze wizualizacje niż w przypadku wersji pecetowej, a także wykorzystanie rdzennych funkcji PS4. - Będziemy w stanie zaproponować wiele naprawdę fajnych funkcji, których nie ma obecnie w pecetowej becie. Na PS4 zostaną one udostępnione od razu - zapowiada Yudintsev. Maksymalna liczba graczy w poszczególnych trybach War Thunder będzie natomiast taka sama.

GramTV przedstawia:

- PS4 to bardzo otwarta platforma - na tyle otwarta, że pozwala nam znaleźć sposób na to, by War Thunder umożliwił rozgrywkę cross-platformową. To bardzo fajna opcja, której w przemyśle brakowało przez lata - dodaje szef Gaijin Entertainment. Warto nadmienić, że do tej pory żadna inna firma nie potwierdziła możliwości wspólnej zabawy właścicielom platform następnej generacji w swoim projekcie.

Komentarze
21
Usunięty
Usunięty
15/06/2013 11:59

[Raklama]

MisioKGB
Gramowicz
31/05/2013 15:32

Uwielbiam tą grę, więc będzie ciekawie !

MisioKGB
Gramowicz
31/05/2013 15:32

Uwielbiam tą grę, więc będzie ciekawie !
Trwa Wczytywanie