Informacje

Nadchodzi demo Resident Evil: Revelations; nowe dev diary

4 Mateusz Stanisławski

Capcom potwierdził, że Resident Evil: Revelations na każdej platformie sprzętowej doczeka się wersji demonstracyjnej. Jej data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiemy za to, jaki etap kampanii zostanie udostępniony.

Nadchodzi demo Resident Evil: Revelations; nowe dev diary - obrazek 1

Demo Resident Evil: Revelations wyląduje na platformach Steam, PlayStation Network, Xbox Live Arcade i Nintendo eShop w nieznanym jeszcze terminie. W próbce zadaniem gracza, wcielającego się w Jill Valentine, będzie wyeliminowanie wrogów na statku wycieczkowym Queen Zenobia i znalezienie na jego pokładzie dwóch pozostałych członków organizacji BSAA, Chrisa Redfielda i Jessici Sherawat.

Przypominamy, że do europejskiej premiery Resident Evil: Revelations – zarówno na pecetach, jak i konsolach Nintendo Wii U, PlayStation 3 i Xbox 360 – dojdzie już 24 maja. Polskim wydawcą tytułu jest firma Cenega. Poniżej znajdziecie pierwszy odcinek nowej serii dev diary.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G IC81

Miło z ich strony. Obawiam się wyglądu tego tytułu na pc.

Odpowiedz
G zadymek

Co tu powiedzieć: grą się nie interesuję podobnie jak całym uniwersum RE, ale każdą inicjatywę demotwórczą warto poprzeć. Wiec jaka by gra się ostatecznie nie okazała- szacun za ten gest.

Odpowiedz
G Cybertrash

Tak, szacun za demo na PC, czyli coś, co już prawie wymarło ;) Wiadomo, że wygląd gry będzie średni, ale nie o to tutaj chodzi... RE6 też niezbyt powalająco wygląda, a do tego jest słaby w kwestii samej rozgrywki i projektu map...
Jeśli o mnie chodzi, to mogą wydać grę z grafiką RE3 Nemesis, byle miała to "coś".

Naprawdę dla większości z was liczy się tylko DX11, HDR, Ambient Occlusion i wygładzanie krawędzi? Smutne to trochę.

Odpowiedz
G IC81

> Tak, szacun za demo na PC, czyli coś, co już prawie wymarło ;) Wiadomo, że wygląd gry
> będzie średni, ale nie o to tutaj chodzi... RE6 też niezbyt powalająco wygląda, a do
> tego jest słaby w kwestii samej rozgrywki i projektu map...
> Jeśli o mnie chodzi, to mogą wydać grę z grafiką RE3 Nemesis, byle miała to "coś".
>
> Naprawdę dla większości z was liczy się tylko DX11, HDR, Ambient Occlusion i wygładzanie
> krawędzi? Smutne to trochę.
Nie, nie jest to najważniejsze chociaż potrzebowałem czasu żeby przestroić sie z grafiki RE5 na gorszą grafikę RE6. Kontrowersję wzbudza cena Revelations, całe 99 zł na pc to troche za dużo wydaje mi się. Nikt tego na gram.pl ie wspomniał ale już od dawna można zarejestrowac się na konto capcom na stronie www.residentevil.net gdzie można wpisywac specjalne present codes które odblokowywują nowe pukawki w revelations. Ja już mam 6 takich :)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum