Defense Grid 2 jednak powstanie

Patryk Purczyński
2013/04/27 07:38
0
0

Nieco zakręcona historia zaowocowała znalezieniem inwestora na Defense Grid 2. Hidden Path Entertainment zakasuje rękawy i podaje wstępny termin wydania.

Defense Grid 2 jednak powstanie

Kiedy ekipa Hidden Path Entertainment w połowie ubiegłego roku prosiła na Kickstarterze o pieniądze na Defense Grid 2, udało się uzbierać ponad 250 tys. dolarów. Taka kwota wystarczyła jednak tylko na stworzenie dodatku do pierwszej części, nazwanego Containment. Jego debiut wypadł pod koniec stycznia tego roku.

Okazuje się jednak, że powstanie również pełnoprawna kontynuacja. - Wy nas wsparliście, inwestor to zauważył, widział, że coś Wam obiecaliśmy i że dotrzymaliśmy słowa. Po premierze Containment zdecydował się partnerować nam i zainwestować w Defense Grid 2, byśmy mieli wystarczająco dużo pieniędzy na stworzenie gry - mówi dyrektor wykonawczy Hidden Path Entertainment, Jeff Pobst.

GramTV przedstawia:

Defense Grid 2 zostanie w pełni sfinansowane przez wspomnianego inwestora. Prace już trwają, a premiera zaplanowana jest wstępnie na pierwszą połowę 2014 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!