Rise of the Hutt Cartel już w SW: TOR. Zobacz trailer premierowy

Patryk Purczyński
2013/04/16 13:27
7
0

Zgodnie z zapowiedziami, Star Wars: The Old Republic doczekało się pierwszego dużego dodatku, Rise of the Hutt Cartel. Electronic Arts wypuściło z tej okazji trailer premierowy.

Rise of the Hutt Cartel już w SW: TOR. Zobacz trailer premierowy

Nowe wątki fabularne i misje do wykonania, planeta Makeb i możliwość rozwoju postaci do 55. poziomu - to najważniejsze zmiany, jakie do Star Wars: The Old Republic wnosi dodatek Rise of the Hutt Cartel. Dla abonentów masówki BioWare'u jest on dostępny w cenie 36 zł. Osoby korzystające z modelu free-to-play muszą z kolei zapłacić za niego 72 zł.

Przedstawiciele EA liczą, że fani SW: TOR po udostępnieniu dodatku zwiększą swoją aktywność w MMO. - Nowe misje wraz z większą, bardziej aktywną i zaangażowaną społecznością, jaka powstała po wprowadzeniu opcji darmowej zabawy, sprawiają, że jest to doskonały powrót na powrót do gry lub rozpoczęcie zabawy z nią - przekonuje Jeff Hickmann.

GramTV przedstawia:

Nowości w Star Wars: The Old Republic to zresztą nie tylko Rise of the Hutt Cartel, ale także aktualizacja 2.0, Scum and Villainy. Zaoferuje ona zestaw nowych misji dla postaci rozwiniętych do najwyższego poziomu. Poniżej prezentujemy zwiastun premierowy pierwszego dużego dodatku do masówki BioWare'u.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
16/04/2013 17:06

Dodatek wprowadza tylko Makeb i 5 lev... hmm serio to nazywają dodatkiem ? Blizzard czy Trion jakos wiecej nowosci wprowadzają w content patch''ach.

Usunięty
Usunięty
16/04/2013 17:06

Jak się nie podoba to nie grajcie a nie narzekacie w komentarzach. Mi tam się bardzo podoba i zapraszam wszystkich do gry :)

Zekzt
Gramowicz
16/04/2013 15:14

Dnia 16.04.2013 o 15:08, Angmir napisał:

Co mógł dla ciebie skopać patch 2.0 to ja nie mam pojęcia.

Amen, tu już nie da się więcej spierdzielić.Ostatni i największy gwóźdź do trumny wbili tym debilnym systemem one time pass.Brak poprawy pożal się boże optymalizacji łaskawie przemilczę.
Trwa Wczytywanie