Rockstar zaprasza na multiplayerowy weekend ze swoimi grami

Patryk Purczyński
2013/04/11 09:32
6
0

13 kwietnia z grami Rockstara nie wygląda na najgorszy pomysł - zwłaszcza, jeśli chce się pograć z przedstawicielami studia oraz zgarnąć potrójne doświadczenie i efektowne nagrody.

Rockstar zaprasza na multiplayerowy weekend ze swoimi grami

W najbliższy weekend Rockstar pragnie maksymalnie zaktywizować swoją społeczność i już teraz zaprasza do wspólnej zabawy w trybach multiplayer swoich gier. Maraton obejmuje następujące tytuły: Max Payne 3, Red Dead Redemption, GTA IV, Episodes from Liberty City, a także, na specjalne życzenie fanów: Rockstar Presents Table Tennis i Midnight Club: Los Angeles.

W dwóch pierwszych grach do zdobycia będzie potrójna liczba punktów doświadczenia. Co więcej, w Max Payne 3 będzie można przetestować nowe tryby zabawy przez sieć: Last Man Standing i Team Last Man Standing. Swego czasu zostały one już udostępnione, ale na krótko. Teraz zadomowią się na dłużej.

Do udziału w weekendzie z grami Rockstara dodatkowo mają zachęcić nagrody, przyznawane losowo między uczestnikami wydarzenia. Wśród nich są zdalnie sterowany samochód z Midnight Clubu, kolekcjonerska Statua Wolności (czy raczej Statua Szczęśliwości) z GTA, długopis w kształcie naboju z Max Payne 3 i kilka innych, równie efektownych gadżetów.

GramTV przedstawia:

Plan maratonu zaplanowanego na sobotę, 13 kwietnia, przedstawia się następująco:

  • Max Payne 3 - 18.00-20.00 czasu polskiego
  • Midnight Club Los Angeles i Table Tennis - 19.00-20.00
  • Red Dead Redemption - 20.00-22.00
  • Grand Theft Auto IV - 21.00-23.00
  • Episodes from Liberty City - 22.00-24.00

Bliższe szczegóły znajdziecie na blogu Rockstara.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
12/04/2013 23:57

Jeffero gracze na pewno są,czasem może trafi się trochę pusta sesja,ale raz czy dwa się poszuka i trafia się spora grupka graczy.RDR zresztą jest warte swojej ceny.

Usunięty
Usunięty
11/04/2013 15:53

> No niezły event;) W MP3 i RDR nie brakuje chętnych do gry,gorzej jest trochę jeśli chodzi> o multi w GTA IV,bo większość siedzi tylko w free roam i latają ciągle helikopterami> ;pW RDR nie brakuje graczy? Rok temu kupiłem (PS3) i ani razu nie udało mi się normalnie pograć. W otwartym świecie znajduje mi 2-3 graczy, a jakieś mecze drużynowe są rozgrywane tylko 2 vs 2... Wydaje mi się, że nie ma graczy, ale może nie umiem szukać - albo gracze są, ale tylko na xboxie.

Usunięty
Usunięty
11/04/2013 12:35

No niezły event;) W MP3 i RDR nie brakuje chętnych do gry,gorzej jest trochę jeśli chodzi o multi w GTA IV,bo większość siedzi tylko w free roam i latają ciągle helikopterami ;p
Trwa Wczytywanie