Informacje

Twórcy Path of Exile planują regularne aktualizacje

8

Chris Wilson zapowiada, że Path of Exile będzie karmione nową zawartością nawet przez 10 lat po swojej premierze. Jej termin nie jest na razie ustalony.

Twórcy Path of Exile planują regularne aktualizacje - obrazek 1

Następnym przystankiem dla znajdującej się w fazie beta gry free-to-play Path of Exile jest wersja 1.0 - potwierdził podczas Game Developers Conference Chris Wilson, szef Grinding Gear Games. Na premierę czekają przynajmniej dwa miliony ludzi - właśnie tyle kont założono już bowiem w darmowej produkcji mocno przypominającej Diablo.

Wilson planuje, by aktualizacja do wersji 1.0 ukazała się wraz z całą opowieścią przygotowywaną dla aktu trzeciego oraz mnóstwem nowych potworów i przedmiotów. Będzie to też okazja na udostępnienie rzeczy, które wcześniej ekipa Grinding Gear Games postanowiła wyciąć z gry. Na premierze sprawowanie opieki nad Path of Exile się jednak nie skończy - Wilson i spółka planują udostępniać nową zawartość przez pięć do dziesięciu lat.

Dokładnego rozkładu jazdy twórcy darmowej gry sobie nie narzucają; wiadomo jedynie, ze plan jest taki, by dokładać nowy rozdział raz na rok. Jednocześnie Chris Wilson podkreślił, że jeśli planowaną zawartość uda się wprowadzać w szybszym tempie, to nie będzie miał przed tym jakichkolwiek oporów.

Jeżeli nie wiecie, czy warto poświęcić czas Path of Exile, zajrzyjcie do naszej recenzji.

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
IPL

Wow , super !

Odpowiedz
G Muq

trzecim aktem??? a nie czwartym???

Odpowiedz
VrOObel69

> trzecim aktem??? a nie czwartym???
ma być jeszcze coś na zasadzie finał/epilog 3ciego aktu w którym ma być walka z bosem z filmiku, będącego wprowadzeniem gdy ruszyła open beta. Co oczywiście jest związane z dodaniem kilku nowych lokacji ale w obrębie jeszcze 3ciego aktu i miasta Sarn.

Odpowiedz
killer112

Mam jedno pytanko, może któryś gracz PoE mi odpowie. Czy po wyjściu pełnej wersji będzie reset postaci i wszystko zaczniemy od nowa, czy też może wszystko po becie zostanie? Ponieważ giera niemiłosiernie mnie wciągnęła ale jak przyjdzie grać od nowa to wątpię czy odpalę ponownie grę.

Odpowiedz
G aope

> Mam jedno pytanko, może któryś gracz PoE mi odpowie. Czy po wyjściu pełnej wersji będzie
> reset postaci
Nie będzie już żadnych resetów postaci. Ten przed OB był ostatnim. Zapewne po ukazaniu się "fulla" przybędzie po prostu nowy ladder.

Odpowiedz
Riddl3r

> Mam jedno pytanko, może któryś gracz PoE mi odpowie. Czy po wyjściu pełnej wersji będzie
> reset postaci i wszystko zaczniemy od nowa, czy też może wszystko po becie zostanie?
> Ponieważ giera niemiłosiernie mnie wciągnęła ale jak przyjdzie grać od nowa to wątpię
> czy odpalę ponownie grę.
Jak kolega u góry powiedział- definitywnie nie będzie.

Odpowiedz
killer112

Dzięki za szybką odpowiedź. Lecę pograć swoim łucznikiem :D

Odpowiedz
G Revan91

Grałem w zamkniętą betę trochę, potem po premierze w otwartą, ale jakoś mnie nie wciągnęło, może coop to podstawa tej gry, bo single szybko się nudzi.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?