W Rambo: The Video Game usłyszymy Stallone'a; okładka i nowe screeny

Mateusz Stanisławski
2013/03/01 15:11
7
0

Polacy z Teyon weszli w posiadanie oryginalnych nagrań z trzech filmów o Johnie Rambo. W nadchodzącej grze usłyszymy między innymi muzykę i dialogi znane ze szklanego ekranu.

W Rambo: The Video Game usłyszymy Stallone'a; okładka i nowe screeny

– Naszym celem jest przygotowanie najlepszej gry o Johnie Rambo w historii. By to osiągnąć, wykorzystujemy dialogi, efekty specjalne i muzykę z filmów – powiedział przedstawiciel Reef Entertainment. Przypominamy, że Rambo: The Video Game będzie bazować na trzech obrazach – Rambo: Pierwsza krew, Rambo: Pierwsza krew II i Rambo III.

– Zdobyte taśmy zaopatrzyły nas w oryginalne nagrania głosów Stallone’a i Crenna (pułkownik Samuel Trautman – dop. red.), które wykorzystamy w grze – dodał. Odnotujmy, że właścicielem praw do wszystkich filmów jest STUDIOCANAL.

GramTV przedstawia:

Wciąż niestety nic nie ruszyło się w kwestiach wydawniczych – nadal wiemy tylko, że gra trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360 w tym roku. Niejako na deser z poziomu tego wpisu możecie się przyjrzeć dwóm nowym screenom oraz oficjalnym okładkom.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
01/03/2013 21:53

Autorzy okładki chyba nie potrafili się zdecydować, które zdjęcie Stallone''a wykorzystać, więc walnęli aż 3... Pewnie chcieli przez to pokazać, że gra bazuje na trzech pierwszych filmach o Rambo, bo zapewne każde zdjęcie pochodzi z innej części, ale tego nie da się stwierdzić bez dokładnego sprawdzenia... Zwykle jak stosuje się taki trik w plakatach, to te kilka głów na górze należy do kilku różnych osób.

Usunięty
Usunięty
01/03/2013 20:39
Dnia 01.03.2013 o 20:32, Cygi napisał:

"Bóg wybacza. Rambo nie." - Trautman

To przestroga dla twórców gry.

Usunięty
Usunięty
01/03/2013 20:32

"Bóg wybacza. Rambo nie." - Trautman
Trwa Wczytywanie