Twórcy The Walking Dead nadal pracują nad grą opartą na komiksach Fables

Mateusz Stanisławski
2013/02/16 20:34
1
0

Czym uraczy nas Telltale Games po wydaniu drugiego sezonu The Walking Dead? Niewykluczone, że pierwsza w kolejce będzie gra wykorzystująca licencję amerykańskiej serii komiksów Fables od wydawnictwa DC Comics.

Twórcy The Walking Dead nadal pracują nad grą opartą na komiksach Fables

O grze bazującej na komiksach z serii Fables w gruncie rzeczy usłyszeliśmy tylko raz, równo dwa lata temu, niejako przy okazji ogłoszenia przez Telltale Games, że trwają prace nad produkcją opartą na marce The Walking Dead. Okazuje się, że projekt nie został porzucony – Dan Connors, szef i współzałożyciel studia, właśnie rzucił nieco więcej światła na tajemniczy tytuł, który cały czas powstaje i ponoć ma się całkiem dobrze.

– Nie będziemy używać nazwy Fables. Bazujemy na marce, ale będziemy mieli nowy tytuł. Nie ogłosiliśmy go jeszcze. Grę cały czas wykuwamy. Chcemy być pewni, że ludzie wiedzą, że jest ona związana z komiksami DC, Billem Willinghamem i tak dalej. To delikatna kwestia. Ale na pewno to nie będzie zatytułowane Fables – powiedział Connors.

GramTV przedstawia:

– Z Fables, czy bardziej grą bazującą na tych komiksach, poniekąd jest jak z... The Walking Dead, który miał naprawdę duży wpływ na naszą firmę, jeśli chodzi o to, jak patrzymy na niektóre kwestie, jak robimy to, co robimy. Bierzemy pod uwagę wszystkie nasze doświadczenia i upewniamy się, że Fables może być realizowane na podobnej drodze. To zabiera dużo czasu. Ale z całą pewnością prace idą pełną parą. Pracujemy bardzo ciężko, całość posuwa się przodu. Najprawdopodobniej będziemy mieli więcej do przekazania w najbliższej przyszłości, łącznie z tytułem gry i wieloma innymi rzeczami – dodał.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
17/02/2013 10:45

Na pewno zagram,jednak bardziej czekam na kolejny sezon TWD :)