Zapowiedziano Galaxy on Fire - Alliances, rozbudowaną strategię MMO na urządzenia przenośne

Mateusz Stanisławski
2013/02/12 13:07
1
0

Nowa odsłona serii Galaxy on Fire, choć jest dedykowana posiadaczom urządzeń przenośnych, ma być „największym i najbardziej ambitnym” projektem niemieckiego studia Fishlabs.

Zapowiedziano Galaxy on Fire - Alliances, rozbudowaną strategię MMO na urządzenia przenośne

W trzecim kwartale bieżącego roku dojdzie do premiery Galaxy on Fire – Alliances, nastawionego na sieciowe zmagania RTS-a od doświadczonego studia Fishlabs. Tytuł, oparty rzecz jasna na modelu biznesowym free-to-play, w pierwszej kolejności trafi na iPhone’y, iPady i iPody touch. Wersja na urządzenia z systemem operacyjnym Android jest również w planach, ale zadebiutuje w późniejszym terminie.

Produkcja przeniesie nas do niezbadanego zakątka przestrzeni kosmicznej, gdzie frakcje Terran Federation, Vossk Empire i Nivelian Republic będą walczyć o kolejny kawałek międzygalaktycznego tortu, przejmując kluczowe – bo bogate w starożytne artefakty – planety. Nie zabraknie budowania baz, zawierania sojuszów z innymi graczami, rozwijania ośrodków opracowujących nowe technologie i gromadzenia najrozmaitszych zasobów, całość ma zaś być okraszona solidną oprawą audiowizualną (opartą na autorskim silniku ABYSS 3).

GramTV przedstawia:

– Na przestrzeni ostatnich ośmiu lat nigdy nie pracowaliśmy nad grą w tak wielkim zespole jak w przypadku Galaxy on Fire – Alliances. Model free-to-play jest niesamowicie ekscytujący i obiecujący w przypadku pozycji mobilnych i naprawdę chcemy stworzyć tego typu tytuł wysokiej jakości, który na dodatek będzie zawierać wszystkie cechy i funkcje znane z naszych poprzednich gier. Nie jest to łatwe zadanie, ale mamy zespół bardzo doświadczonych i utalentowanych specjalistów i już grywalna wersja alpha produkcji wygląda fantastycznie – powiedział Michael Schade, dyrektor generalny studia Fishlabs.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
12/02/2013 16:24

Szczerze to bym wolał GoF3, bo teraz w ogóle nie ma space simów na pcty;/