Informacje

Pierwsze pół godziny z God of War: Wstąpienie

1 Małgorzata Trzyna

Podczas dzisiejszej imprezy w Hollywood, studio Sony Santa Monica zaprezentowało 30-minutowy fragment rozgrywki z kampanii dla jednego gracza w God of War: Wstąpienie. Zapraszamy do obejrzenia!

Na początku gry widzimy Kratosa skutego łańcuchami i jedną z Furii – Megaerę – która przychodzi, by dać mu solidną nauczkę. Wkrótce jednak bohater uwalnia się i zaczyna ścigać swoją oprawczynię, rozprawiając się po drodze z licznymi przeciwnikami. Reżyser God of War: Wstąpienie, Todd Papy, powiedział: „chcieliśmy, byście rozpoczęli od pytania, w jaki sposób Kratos się tam znalazł i dlaczego".

Na powyższym wideo możecie przyjrzeć się, jakimi umiejętnościami dysponuje w walce Kratos. Może on używać łańcuchów, by ograniczać ruchy swoim wrogom, wytrącać niektórym z nich broń i samemu ją wykorzystywać. Jego moc gniewu została zmieniona – ładuje się ona teraz znacznie szybciej, by używać jej kilka razy w walce, a nie czekać przez kilka-kilkanaście kolejnych starć na wybuch magicznych mocy. Ogółem jednak walka przypomina tę, do której przywykli fani, grając w poprzednie odsłony serii.

Najnowsze
Lubisz nas?