Wystartowała zbiórka na Wildman, "ewolucyjne" RPG akcji

Małgorzata Trzyna
2013/01/15 19:47
5
0

Wildman będzie połączeniem RPG, RTS i MOBA. Gas Powered Games chce zebrać na stworzenie tej gry 1,1 miliona dolarów.

Wystartowała zbiórka na Wildman,

Szef studia, Chris Taylor, powiedział podczas rozmowy z Gamasutrą, że Gas Powered Games pracowało nad Wildmanem przez ostatnie kilka miesięcy i wydało na ten projekt wszystkie fundusze, jakimi dysponowało. Przyszłość studia zależy od sukcesu gry, która będzie połączeniem trzech tytułów: RPG Dungeon Siege, RTS Supreme Commander oraz Demigod.

GramTV przedstawia:

Choć w poprzednie gry, które powstawały studiu, inwestowali wydawcy, Taylor powiedział, że nie chce zwracać się do nich o sfinansowanie całego przedsięwzięcia, woli poprosić graczy o pomoc. Kampania dopiero wystartowała, do jej zakończenia zostało 31 dni, a już udało się zebrać jedną dziesiątą wymaganej kwoty. Wszystko zatem wskazuje na to, że zakończy się ona sukcesem. Gas Powered Games przewiduje premierę Wildmana na marzec 2014 roku.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
16/01/2013 08:08

RPG, RTS i MOBAgdyby nie moba to bym im ich wsparl - mam alergie. bo hack and slashe robia swietne (nawet w space hacka gralo sie przyjemnie!)

Madoc
Gramowicz
15/01/2013 22:15
Dnia 15.01.2013 o 22:03, leszeq napisał:

Problemy w czytaniu ze zrozumieniem ?

To nie jest czytanie ze zrozumieniem, bo nie chodzi tu o wyciągnięcie wniosków, tylko wyłapanie słowa. Którego zresztą faktycznie nie ma, bo chodziło mu o ten fragment "RPG Dungeon Siege, RTS Supreme Commander oraz Demigod."Trochę naciągane to dla mnie, Moby to w sumie takie trochę połączenie RTSów i RPGów. A jeśli to ma być takie "RPG" jak Dungeon Siege, to nie widzę tu możliwości do rewolucji. Ale GPG to nie nowicjusze, zobaczymy co z tego wyjdzie.

leszeq
Gramowicz
15/01/2013 22:03
Dnia 15.01.2013 o 21:50, sirufok napisał:

A Demigod to już nie wiecie z jakiego gatunku jest?

"Wildman będzie połączeniem RPG, RTS i MOBA."Problemy w czytaniu ze zrozumieniem ?Swoją drogą to ciekawe czy strawny będzie efekt takiego połączenia.
Trwa Wczytywanie