Zapowiedź Wiedźmina 3 na 99,9 proc. już 5 lutego

Patryk Purczyński
2013/01/11 09:12

CD Projekt RED pogrywa sobie z fanami - w udostępnionym wczoraj trailerze Cyberpunku 2077 ukryta jest wiadomość. Najpewniej dotyczy ona rychłej zapowiedzi Wiedźmina 3.

Zapowiedź Wiedźmina 3 na 99,9 proc. już 5 lutego

Jeżeli w trailerze Cyberpunku 2077 przegapiliście powyższą klatkę, albo uznaliście ją za nieznaczącą, nie miejcie do siebie pretensji. Na szczęście znaleźli się tacy, którzy rozszyfrowali wiadomość - tak, właśnie wiadomość - od CD Projekt RED. Jak się okazuje, dotyczy ona kolejnego projektu polskiej ekipy.

Oto obszerne fragmenty listu CDP RED do graczy.

O Cyberpunku 2077

- Podoba Wam się nasze najnowsze dzieło? Gorąco w to wierzymy! Być może pamiętacie, że czasami lubimy Wam podesłać jakąś zaszyfrowaną wiadomość - taką jak choćby ta. To znacznie efektywniejszy sposób komunikacji z Wami niż wdawanie się w korporacyjną paplaninę. Zaczynajmy więc! (...)

GramTV przedstawia:

- Prawdopodobnie jesteście ciekawi, kiedy nastąpi premiera [Cyberpunku 2077 - red.]. Na razie jest to melodia dalszej przyszłości, w grę wchodzi rok 2015, ale bardziej nastawiamy się na to, że wydamy grę, gdy ta będzie gotowa. Oddamy Cyberpunk w Wasze ręce dopiero wtedy, gdy będziemy przekonani, że jest to wspaniałość w najczystszej postaci. Chcemy, by był to najlepszy futurystyczny RPG w historii - ok, może brzmi to awanturniczo, ale taki jest właśnie nasz cel! Ocenicie, gdy gra będzie skończona. (...)

Najważniejsza część

- Na tym nie koniec nowych informacji. Niebawem zapowiemy nasz następny projekt, który jest znacznie bliżej ukończenia. I tak, to także będzie gra z otwartym światem i intensywną fabułą. Możecie się domyślać, o jakiej produkcji mówimy ;-). 5 lutego wszystko będzie jasne.

Gra z otwartym światem, intensywną fabułą i to w dodatku taka, której istnienia możemy się domyślić? Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż ten, w którym chodzi o Wiedźmina 3. Uzbrójmy się jednak w cierpliwość na ten niecały miesiąc, dzielący nas od oficjalnego ogłoszenia.

Komentarze
49
Usunięty
Usunięty
04/02/2013 13:49

> W sumie to dziwi mnie to że już dawno W3 nie zapowiedzieli... RED Engine jest nowy i> spokojnie można by modele Geralta i spółki eksportować a resztę i lokacje zrobić. Dziwne> że tyle czasu im to zajmuje. Z drugiej strony nie jestem jakimś tam ekspertem od game> devu więc się nie znam..Masz rację,ale szczerze powiedziawszy to powstanie tej gry troszkę trwa.Jak było z Pierwszym Wiedźminem ? Zdaje się,że wyszedł w 2007 roku a w którym wyszedł Wiedźmin 2.Wydaje mi się,że CD Projekt Red się nie obija tylko ciężko pracuję nad dwiema nowymi grami :P.

Usunięty
Usunięty
26/01/2013 16:43

No nie wiem, nie zdziwię się jeżeli będzie to zapowiedź Widźmina 1 na Linuxa:) Już tak było jakiś czas temu, ludzie podniecili się na myśl o nowej grze, a tu klops, Wiesio na Maca i komiks na iPhony

Usunięty
Usunięty
26/01/2013 14:58

> > Prace podobno trwały już w trakcie robienia W2 :) Oby był jakiś zwiastun!!>> Pal licho zwiastun, ja chcę INTRO!!! xD>OMG ile komentarzy
Trwa Wczytywanie