Jednoślady na dynamicznym teaser trailerze Battlefield 3: Decydujące starcie

Patryk Purczyński
2012/12/22 15:49
5
0

Wczoraj przedstawiliśmy szczegóły dotyczące Battlefield 3: Decydujące starcie. Dziś kolejne rozszerzenie strzelaniny DICE możecie zobaczyć na krótkim filmie.

Jednoślady na dynamicznym teaser trailerze Battlefield 3: Decydujące starcie

Żołnierze na lekkich motocyklach odgrywają główną rolę na niespełna minutowym teaser trailerze Battlefield 3: Decydujące starcie (oryginalny tytuł: Battlefield 3: Endgame). Materiał przedstawia to, o czym Electronic Arts i DICE informowały już przed kilkudziesięcioma godzinami: niezwykłe tempo akcji i nowe pojazdy. Można też zerknąć na wprowadzone przez DLC mapy.

Premiera Battlefield 3: Decydujące starcie planowana jest na marzec przyszłego roku. To już ostatni dystrybuowany drogą cyfrową dodatek do strzelaniny szwedzkiego studia DICE.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
23/12/2012 12:31

Piękna akcja z helikopterem :D

Usunięty
Usunięty
23/12/2012 00:31

Tak wiem, coś tam jeszcze będzie ale jak dla mnie to te dosłownie kilka elementów jest warte kilka złotych a nie kilkadziesiąt. Poza tym podzielili to na chyba z 5 kawałków a równie dobrze mogli to wszystko zmieścić w jednej paczce ale wiadomo EA jest pazerne na Naszą kasę.Z drugiej jednak strony nie patrząc na cenę to wszystkie DLC jakie teraz wszyły do Battlefield''a 3 są całkiem fajne.

Usunięty
Usunięty
22/12/2012 22:23

> Rozumiem, ze oprócz jakiś 3-4 nowych map to te motorki to będzie jedyna nowość...> Gdzie się podziały... Tamte dodatki...Lekka pelotka i jakiś samolot do zrzutu (również pojazdów), ale on będzie chyba działał jak ac-130.Tak naprawdę dodatki się znacząco nie różnią od tego co było 10 lat temu ale ludzie lubią idealizować "stare dobre czasy"...
Trwa Wczytywanie