Informacje

Przystań Szarego Strażnika świętuje 4 urodziny

10 gram.pl

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – nie tylko dlatego, że długo oczekiwany koniec świata nie nadszedł. Jedna ze stron, która należy do naszego kolektywu, obchodzi swoje 4 urodziny! Mowa o serwisie poświęconemu uniwersum Dragon Age, zajmującym się m.in. opracowaniem spolszczeń do gry.

Przystań Szarego Strażnika - obrazek 1
Przystań Szarego Strażnika

Gdy powstawała Przystań, jej założyciel, Łukasz „Ilidan” Krawczyk miał 16 lat i był moderatorem na forum o The Elder Scrolls. Mimo młodego wieku, postanowił, że spróbuje się swoich sił w czymś nowym. Wraz z jednym z użytkowników, Krzyśkiem „Renoxem” Nieradko stworzyli własną stronę i zaczęli ją na bieżąco uzupełniać artykułami oraz newsami.

Początkowo wszystko miało być tylko dobrą zabawą, lecz szybko okazało się, że chłopakom idzie coraz lepiej. Mijały miesiące a Gildia – wówczas tak nazywał się ich wortal – stawała się coraz potężniejsza. Wkrótce przekształcili ją w Przystań Szarego Strażnika, który stał się azylem dla zagubionych, poszukujących wieści wędrowców.

Jesteśmy dumni z naszych skromnych współpracowników, że wspólnymi siłami przekształcili swoją maleńką stronę w prężnie rozwijający się portal, który nie tylko informuje Was na bieżąco, co słychać w świecie Dragon Age, ale również tłumaczy wszystkie materiały prasowe oraz przeprowadza wywiady, np. z producentką filmu Dragon Age: Dawn of The Seeker.

Jak donosi nam redaktor naczelny Przystani Szarego Strażnika, Łukasz, wraz z początkiem nowego roku redakcja planuje zorganizowanie kilku konkursów, aby uczcić to wydarzenie. Warto odwiedzać Przystań nie tylko po to, by zgarnąć nagrody, ale i dowiedzieć się, co słychać w świecie Dragon Age – a dzieje się całkiem sporo.

10 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G IlidanDA

Dziękuję, że towarzyszyliście nam przez te 4 lata. Mam nadzieję na kolejne 4, a nawet więcej!

Pozdrawiam

Łukasz

Odpowiedz
G TTTr96

Kto by pomyślał, że w dobie kiedy mało kto robi coś długoterminowo to Przystań wytrzyma 4 lata. No może i kilka razy nazwa została zmieniona, ale jakby nie patrzeć trzon ekipy jest bez większych zmian. Co by nie było, pozostaje nam świętować i liczyć na sukcesy, za owoce naszych prac. ;)

Odpowiedz
G MortalPL

Gratulacje ;-)

Odpowiedz
G kotlecik5

Najlepszego :)

Odpowiedz
G Ostrowiak

a dragonejcz dalej jest słaby

Odpowiedz
G Smileyer

Sto lat, przynajmniej niektóre strony z kolektywu wciąż żyją :)

Odpowiedz
G Witka1995

> a dragonejcz dalej jest słaby
Sam jesteś słaby

Odpowiedz
G IlidanDA

Początek nie był słaby. II już tak.

Odpowiedz
G Hartus

> Początek nie był słaby. II już tak.
Korzystając z okazji, mogę spytać co znaczy to "tuż tuż" odnoszące się do premiery spolszczenia do DA Ultimate Edition? To kwestia tygodni, czy miesięcy? :)

Odpowiedz
G IlidanDA

Spolszczenie wydamy w styczniu 2013.

Pozdrawiam!

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum