News

DLC The Sir Hammerlock Big Game Hunt do Borderlands 2 z datą premiery i trailerem

Patryk Purczyński, 20.12.2012 19:33 11

Gearbox i 2K Games przedstawiły Sir Hammerlock's Big Game Hunt na trailerze, a także omówiły pokrótce swoje dalsze plany dotyczące wspierania Borderlands 2 zawartością cyfrową.

Tak jak informowaliśmy przed kilkoma dniami, nowe DLC do Borderlands 2 nosić będzie tytuł Sir Hammerlock's Big Game Hunt. Dziś 2K Games ujawniło nieco więcej informacji na jego temat. Część z nich możemy zaczerpnąć z poniższego trailera. Najważniejsza jest jednak data premiery: 15 stycznia. Rozszerzenie zadebiutuje jednocześnie na PC, PS3 i X360.

Wydawca Borderlands 2 zapewnił, że gra już na tym etapie jest popularniejsza od swojej poprzedniczki; większym powodzeniem cieszy się także zawartość dodatkowa dystrybuowana drogą cyfrową. 2K Games zamierza tak długo wspierać swoją strzelaninę, jak długo będzie wokół niej zainteresowanie fanów. Być może w dalszej przyszłości pojawią się nowe postacie, nie jest też wykluczone kolejny zrzut DLC po zakończeniu zapowiedzianego wcześniej sezonu.

Firma zapowiedziała też zwiększenie limitu rozwoju postaci. Swojego bohatera będzie można pompować dalszymi punktami doświadczenia od pierwszego kwartału przyszłego roku. Nie wiadomo jednak, czy podniesienie maksymalnego levelu dokona się za pośrednictwem któregoś z DLC czy samodzielnej aktualizacji. 2K Games poinformowało jedynie, że chce zachęcić graczy do ponownego przejścia Borderlands 2.

Poniżej prezentujemy obicany trailer Sir Hammerlock's Big Game Hunt.

najnowsze