News

Bridge Project - demo w polskiej wersji językowej dostępne do pobrania

Adam Berlik, 10.12.2012 11:08 17

Osoby, które zagrywały się Pontifex lub Bridge It, powinny zainteresować się również grą Bridge Project, w której także możemy stać się konstruktorem wielkich mostów. Sprawdzicie demo?

IQ Publishing, polski wydawca gry Bridge Project poinformował, że w sieci pojawiła się jej wersja demonstracyjna na platformy PC (pobierz) i Mac (pobierz). Jest ona dostępna po polsku i umożliwia zapoznanie się z sześcioma poziomami.

Bridge Project zawiera łącznie 55 poziomów, które umiejscowiono w miastach, wąwozach i na polach. To właśnie tam zajmiemy się stawianiem mostów wykonywanych z drewna, metalu, betonu czy tez innych, prawdziwych materiałów budowlanych. Zadbamy o to, by przygotowane przez nas konstrukcje sprawdziły się pod ciężarem samochodów, pociągów, autobusów i czołgów oraz zachowały stabilność podczas rozmaitych kataklizmów, takich jak chociażby trzęsienia ziemi oraz burze.

Bridge Project ukaże się na PC i Mac jeszcze w tym miesiącu w sugerowanej cenie 49,90 złotych. Gra zostanie wydana zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej do wyboru.

najnowsze