Felieton

Jest gameplay trailer Baldur's Gate: Enhanced Edition

Adam Berlik, 23 listopada 2012 12:19 42

W oczekiwaniu na zbliżającą się wielkimi krokami premierę Baldur's Gate: Enhanced Edition warto rzucić okiem na materiał wideo ukazujący fragmenty rozgrywki w odświeżonej wersji tego kultowego RPG-a.

Już w przyszłą środę dojdzie do debiutu gry Baldur's Gate: Enhanced Edition, która została przygotowana przez studio Beamdog. Zostanie ona wydana w polskiej wersji językowej i, jak informowaliśmy wcześniej, ze względu na dodatkową zawartość zostanie zwiększony poziom doświadczenia. Co ważne, po premierze pojawią się płatne DLC.

Wspomniana dodatkowa zawartość w Baldur's Gate: Enhanced Edition to przede wszystkim nowa przygoda The Black Pits, czyli 15 poziomów z wyzwaniami bojowymi, ponad sześć godzin rozgrywki, trzy nowe postacie oraz 400 usprawnień w stosunku do oryginału wydanego w 1998 roku. Otrzymamy również możliwość zabawy w kooperacji. Platformami docelowymi są PC, Mac OS i iOS (premiera 28 listopada) – termin wydania wersji na Androida nie jest jeszcze ustalony.

W planach studia Beamdog znajduje się już Baldur's Gate 2: Enhanced Edition, które ma ukazać się najpóźniej latem 2013 roku.

Warhammer: Chaosbane – prezentacja krasnoludzkiego bohatera Bragi Axebiter na nowym gameplay trailerze
Beamdog zapowiada Axis & Allies Online oparte na wojennej grze planszowej
Walka o przetrwanie tematem nowego gameplay trailera Days Gone
Warhammer Quest 2: The End Times trafiło na PC
najnowsze