Skullgirls wkrótce w edycji Slightly Different

Mateusz Stanisławski
2012/11/18 11:00
0
0

Dwuwymiarowa bijatyka Skullgirls w wersji na PlayStation 3 w najbliższy wtorek otrzyma gigantyczną aktualizację. Patch wprowadzi kilkaset poprawek i doda między innymi całkowicie nowy tryb rozgrywki.

Skullgirls wkrótce w edycji Slightly Different

Już 20 listopada na platformie PlayStation Network światło dzienne ujrzy ogromna łatka do Skullgirls, dzięki której będziemy mogli za darmo zaktualizować tytuł do edycji Slightly Different. Co z wersją na konsole Microsoftu? Konkretów brak, ale studio Reverge Labs zapewnia, że w przyszłości patch wyląduje również na Xbox Live Arcade.

Zmiany, jakie wprowadzi aktualizacja, zahaczą o prawie każdą istotną składową produkcji. Nie zabraknie nowej formy zabawy Tournament, nieznanych wcześniej opcji w trybach szkoleniowych, lepiej zbalansowanych poziomów trudności, szeregu świeżych ciosów dla części wojowników, o eliminacji ogromnej liczby mniejszych błędów nie wspominając. Co ciekawe, po zainstalowaniu łatki amerykańskie i europejskie wersje produkcji nareszcie będą w pełni ze sobą kompatybilne w sferze sieciowej. Ostateczną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!