PlayStation Plus - co nowego w listopadzie?

Adam Berlik
2012/11/05 08:47

Crysis 2 to nie jedyna gra, która będzie do pobrania za darmo z PlayStation Network dla abonentów PlayStation Plus. Oprócz niej abonenci usługi otrzymają dostęp do dwóch innych tytułów.

PlayStation Plus - co nowego w listopadzie?

O tym, że Crysis 2 będzie grą listopada na PlayStation Plus informowaliśmy pod koniec ubiegłego miesiąca. Ta wysoko oceniana strzelanka FPP studia Crytek i Electronic Arts (87/100 w naszej recenzji) trafi do Instant Game Collection w najbliższą środę. Ale na tym nie koniec.

Tego samego dnia osoby, które opłaciły abonament PlayStation Plus pobiorą również kooperacyjną platformówkę akcji Ratchet and Clank All 4 One (4 za Jednego) oraz zręcznościową grę logiczną Cubixx HD. Przy najbliższej aktualizacji PlayStation Store z zestawu znikną Just Cause 2 i Borderlands. W ofercie pozostają m.in. Bulletstorm oraz Resident Evil 5 Gold Edition.

GramTV przedstawia:

źródło

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
09/11/2012 05:41

Wydaje się, że rzeczywiście ktoś się pomylił. Z ciekawości sam przed chwilą sprawdzałem i pobrałem PEŁNE WERSJE ACII i AC Brotherhood oraz Deus Ex Human Revolution za friko. Nie wiem dlaczego ale zdecydowanie coraz bardziej lubie PS+ choć korzystam zeń od zaledwie dwóch miesięcy.

Usunięty
Usunięty
07/11/2012 18:55
Dnia 06.11.2012 o 19:09, Michal_Raven napisał:

Ja też mam, ale w zakładce Próbne Wersje Gier, co oznacza, że można grać w grę przez godzinę.

Faktycznie, wygląda na to, że ktoś z SONY coś spierdzielił i gry są w sklepie błędnie prezentowane, jako FREE zamiast normalnej ceny. No cóż ;)

Usunięty
Usunięty
06/11/2012 19:31
Dnia 05.11.2012 o 14:01, MrGregorA napisał:

nie patrzcie na oficjalne materiały. ja dostałem za darmo deus exa, darkssierds i dead space 2, a wykupilem ps plus we wrzesniu... pojawiaja sie bledy i niektore gry sa za darmo

Dupa tam, nie błędy... Te gry były po prostu w ofercie kiedy kupiłeś PS+, od lata tego roku część gier dostępna jest przez kilka miesięcy (Instant Game Collection), a nie przez miesiąc jak do tamtej pory. Nie było też żadnego darmowego AC, to co jest to jedynie wersje próbne, działające przez godzinę od uruchomienia gry.
Trwa Wczytywanie