Informacje

Konkurs książkowy - wygraj "Czas silnych istot" Marcina Przybyłka

... gram.pl

Z okazji premiery najnowszej powieści z cyklu o gademecu, wspólnie z wydawnictwem "Fabryka Słów", zapraszamy do konkursu w którym możecie wygrać obydwa tomy "Czasu silnych istot" Marcina Przybyłka.

Konkurs książkowy - wygraj "Czas silnych istot" Marcina Przybyłka - obrazek 1

Niebo nad planetami Imperium Tao pociemniało. Czy pół miliarda jednostek wroga to dużo? Dowódca dziesięciomilionowej armii WayEmipre, Admirał Geoffrey Hawk, nie ma złudzeń. Piętnaście tysięcy Ranów, w tym Torkil Aymore, wojownicy Maodionu, potrafią zamienić się w stumetrowe anioły zagłady, potężne Skymoury. Kiedy wkraczają do walki, zakrzywiają czasoprzestrzeń, a duchy opiekuńcze wojowników wysuwają długie zęby i pazury, które spływają posoką wrogów. Jest jeszcze Czarny Moadion i jego trzystu szalonych Ranów oraz Juliusz Emel, Człowiek Brama, który potrafi otworzyć własnym umysłem przejście do światów równoległych. Te siły mogą niebezpiecznie rozchwiać rzeczywistość, ale alternatywą jest zagłada. Czy Imperium ulegnie wrogom? Nadzieja jest jak cały świat, świat ukryty w arce.

Jeśli chcecie wciągnąć się w niesamowity świat wykreowany przez Marcina Przybyłka, zapraszamy do konkursu w którym możecie wygrać dwa zestawy składające się z dwóch tomów powieści "Czas silnych istot" (koniecznie przeczytajcie fragment powieści). Wszystko co musicie zrobić, to opisać w komentarzu Waszą ulubiona grę science-fiction. Na zgłoszenia czekamy do 30 września włącznie.

Powodzenia!

Najnowsze
Lubisz nas?