Jednak nie będzie gry Sons of Anarchy?

Sławek Serafin
2012/08/13 13:11
3
0

Kurt Sutter, twórca serialu Sons of Anarchy, zaczyna wątpić w przyszłość zapowiedzianej jakiś czas temu gry do niego nawiązującej.

Jednak nie będzie gry Sons of Anarchy?

Niestety, projekt Sons of Anarchy: The Game może nie dojść w ogóle do skutku. Sutter, jako fan gier, jest tym faktem niepocieszony i daje temu wyraz na swoim Twitterze, gdzie wylewa żale na telewizję FX, właściciela praw do serialu oraz wydawców, którzy tracą zainteresowanie grą.

Z drugiej strony Kurt jednak cieszy się, że przynajmniej nie przerobiono jego serialu na jakąś żenującą grę na Facebooku, jak wspominana przez niego społecznościowa wersja The Walking Dead (nie ta, którą robi w odcinkach Telltale) ani też nie powstają na podstawie Sons of Anarchy jakieś jego zdaniem niewydarzone, niedopracowane produkcyjniaki w stylu Game of Thrones. Kurtowi marzy się pełnowymiarowa, wysokobudżetowa gra z najwyższej półki - i jak się okazuje, nie marzy się ona żadnemu z decydentów. Szkoda.

GramTV przedstawia:

Piąty sezon serialu (z planowanych siedmiu) rusza już po wakacjach. Będziecie oglądać, skoro nie można zagrać?

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
13/08/2012 17:42

Póki co jestem w trakcie oglądania czwartego, ale do września będę gotowy na piąty. :) A dobrze zrobioną grą na motywach SoA bym nie pogardził.

Usunięty
Usunięty
13/08/2012 14:37

Serialik jak najbardziej będzie oglądany, już nie mogę się doczekać nowej roli Jaxa. Co do gry to skoro Sutter miał wplanach wysokobudżetówkę, to szkoda że nic z tego nie będzie, z chęcią bym zagrał.

Usunięty
Usunięty
13/08/2012 14:25

może to i lepiej że nie powstanie kolejny gniot sygnowany moim zdaniem bardzo przyzwoitym serialem, marzenia na wysokobudżetową grę wysokiej jakości kończą się bardzo szybko w przypadku tego typu sprowadzania telewizyjnych marek na pole gier. Poza tym to byłoby pewnie coś na zasadzie GTA, a nie ma miejsca na rynku na kolejny słaby klonik. Co do pytania z końca artykułu ... jasne, że będę oglądał 5ty sezon :)
Trwa Wczytywanie